Славия – Етър Велико Търново 1:0 /първо полувреме/, първи двубой, финален плейоф, 7-мо място, Първа лига

Владислав Узунов изпълни ъглов удар отляво по атаката на "белите" в 3-та минута, а на близката греда Давид Муньос отклони с глава към другия край на вратарското поле. Там Георги Йомов беше абсолютно непокрит, след като вратарят не излезе, и от упор нацели страничната греда.

Даниел Младенов получи пространство в наказателното поле на Славия в 26-та минута, но ударът му бе изключително неточен в аут.

Славия поведе в резултата с гол в добавеното време на първата част. Георги Йомов отбеляза въпреки намесата на вратаря! Отборът на Етър загуби топката около централния кръг и това създаде отлични предпоставки за контраатака. Ради Киролов овладя отляво и напредна, след което опита успореден пас по тревата зад гърба на защитата. Топката се отклони от Гълъбов, затова вместо към Чунчуков тя стигна до другия край на пеналта, където Йомов надбяга Яни Пехливанов. Крилото шутира по диагонала, а Христо Иванов сложи крак на пътя на изстрела, който все пак се оплете в мрежата.