Програмата за Първа лига е готова, ЦСКА - Лудогорец ще е на Националния стадион

Спортно-техническата комисия към БФС утвърди програмата за Първа лига и за Купата на България до началото на месец май. 

Април

27/1 кръг

Първа шестица

31.03/събота/   Лудогорец  -  Верея   17.30     Диема спорт

31.03/събота/   ЦСКА  -  Ботев Пд      20.00     Диема спорт

01.04 /неделя/ Левски - Берое            17.30     Диема спорт

Група А

30.03/петък/   Славия - Витоша        17.30     Нова спорт

30.03/петък/   Черно море -  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

01.04 /неделя/ Локомотив Пд  -  Дунав Рс  20.00     Диема спорт

02.04/понеделник/  Септември - Етър ВТ   20.00     Диема спорт


28/2 кръг

Първа шестица

06.04/петък/     Ботев Пд  -   Левски 14.30  Диема спорт

06.04/петък/     Лудогорец  -  ЦСКА  17.00     Диема спорт

06.04/петък/     Верея   -  Берое       19.30     Диема спорт

Група А

05.04/четвъртък/   Витоша  - Пирин          17.15     Диема спорт

05.04/четвъртък/   Славия -  Черно море 19.30     Диема спорт

Група Б

09.04/понеделник/  Етър ВТ  - Дунав Рс  17.30     Нова спорт

09.04/понеделник/  Септември -  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт


29/3 кръг

Първа шестица

14.04 /събота/  Берое   -   Ботев Пд      15.00     Диема спорт

14.04 /събота/  ЦСКА  -  Верея       17.30     Диема спорт

14.04 /събота/  Левски - Лудогорец  20.00     Диема спорт

Група А

13.04 /петък/    Черно море -   Витоша   17.30     Нова спорт

13.04 /петък/    Пирин  -   Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

15.04/неделя/  Дунав Рс  -   Септември    17.30     Диема спорт

15.04/неделя/  Локомотив Пд  -   Етър ВТ 20.00     Диема спорт


30/4 кръг

Първа шестица

18.04 /сряда/    Верея   -    Ботев Пд   14.45     Нова спорт

18.04 /сряда/    Лудогорец    -  Берое  17.00     Диема спорт

18.04 /сряда/    ЦСКА - Левски 20.00     Диема спорт

Група А

17.04/вторник/   Витоша  -  Славия 17.30     Диема спорт

17.04/вторник/   Пирин  - Черно море      20.00     Диема спорт

Група Б

19.04/четвъртък/  Етър ВТ    -  Септември       17.15     Диема спорт

19.04/четвъртък/ Дунав Рс  -   Локомотив Пд  19.30     Диема спорт


31/5 кръг

Първа шестица

21.04 /събота/  Левски -  Верея   15.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Ботев Пд - Лудогорец         17.00     Диема спорт

21.04 /събота/  Берое   -  ЦСКА   20.00     Диема спорт

Група А

22.04 /неделя/ Пирин  - Витоша  17.30     Диема спорт

20.04 /петък/    Черно море  -  Славия 20.00     Диема спорт

Група Б

22.04 /неделя/         Дунав Рс -   Етър ВТ  20.00     Диема спорт

23.04/понеделник/  Локомотив Пд  - Септември    20.00     Нова спорт


32/6 кръг

Първа шестица

27.04 /петък/    Верея   -   Лудогорец         20.00     Диема спорт

29.04 /неделя/ Берое  -    Левски 17.45     Диема спорт

                         Ботев Пд  -   ЦСКА –София   20.15     Диема спорт

Група А

28.04/събота/   Витоша - Черно море      17.30     Диема спорт

28.04/събота/   Славия -  Пирин  20.00     Диема спорт

Група Б

27.04 /петък/    Септември  - Дунав Рс             17.30     Нова спорт

30.04/понеделник/  Етър ВТ  -  Локомотив Пд  20.00     Диема спорт


33/7 кръг

Първа шестица

04.05/петък/     Левски -  Ботев Пд             20.00     Диема спорт

05.05/събота/   ЦСКА   - Лудогорец         20.00     Диема спорт

06.05/неделя/  Берое   -   Верея   20.00     Диема спорт

 

•             Програмата за срещите в следващата фаза на отборите от групи „А“ и „Б“ във втората фаза ще бъдат публикувани допълнително.

•             Срещата ЦСКА – Лудогорец ще се играе на Националния стадион Васил Левски

профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 

Първа лига