Вратарят на Славия Антонис Стериакис получи огромно признание в родината си. Той беше избран за играч на приятелския мач между националните отбори на Гърция и Черна гора до 21 години, който се игра снощи в Атина.

Двата тима завършиха наравно 1:1, а футболистът на българския клуб направи страхотен мач и на практика опази тима си от поражение в този сблъсък. Стражът получи оценка от 9.5 от медиите след няколкото си отлични спасявания.

20-годишният Стериакис игра през всичките 90 минути за тима на Гърция и постепенно се утвърждава като първи избор на поста в тази селекция на южните ни съседи. А това може да му отвори вратата и към мъжкия отбор.

Иначе Илия Вукотич даде аванс в полза на гостите в 65-ата минута, но в добавеното време Латридис изравни за 1:1.