В два поредни кръга Славия стигна до равенството в добавеното време. Сега „белите“ срещат Верея в мач от 24-ия кръг, който е днес от 12.30 ч.

Срещата можете да проследите минута по минута в Gong.bg, както и с картина по DIEMA SPORT, GONG PLAY и PLAY DIEMA XTRA.

Треньорът на Славия ще се надява да разчита на Омар Абут, Чигози Мба и Георги Петков.

Очаква се първи мач като титуляр за "белите" да направи Момчил Цветанов, който в двубоя срещу Витоша се появи като резерва и въпреки това се отличи с асистенция за гола при 1:1.

Единственият проблем за наставника на домакините Златомир Загорчич е наказанието на Андреа Христов. Това ще наложи промени в отбраната на Славия, като централна двойка защитници ще започнат Костадин и Стефан Велкови.

Мохамед Шамуал пък чака своя дебют във Верея. Георги Андонов се завръща за старозагорци.

Сериозен проблем за Верея през пролетта е отбелязването на голове. От подновяването на шампионата през 2018 година, старозагорци са единствения тим в елита, който до този момент не е вкарал нито едно попадение.