Левски гостува на Дунав в мача от 18-ия кръг на Първа лига. Двубоят е в сряда от от 17:30 часа и ще се излъчва пряко по DIEMA SPORT, на онлайн платформата GONG PLAY, на честотите на Дарик радио. Можете да го проследите минута по минута на Gong.bg.

Новият треньор на Дунав Русе записа първа победа начело на тима като гости на Етър в предишния кръг с 2:0.

Левски най-после си пое глътка въздух след победата с 1:0 над Верея. Успехът на "сините" обаче бе белязан от прекомерно дискусионния гол, отбелязан от Давид Яблонски в самия край на срещата.

Въпреки това Левски остава единственият непобедим тим, но като домакин, а тази среща е в Русе.

Старши треньорът на "сините" Делио Роси няма да може да разчита на Жорди Гомес, който наказан и ще пропусне гостуването в Русе.

Иначе към момента Левски заема 3-ото място в класирането с актив от 32 точки и е на цели 6 от втория ЦСКА, и на 10 от лидера Лудогорец. Дунав пък е на предпоследното място с 14 точки.