Черно море и Ботев Пловдив завършиха 1:1 в двубой от 24-ия кръг на Първа лига. Балтанов откри резултата в 10-ата минута, а Кузма изравни две минути по-късно.

Двата тима набързо си отбелязаха по попадение. В 10-ата минута гостите от Ботев откриха резултата, след като Лъчезар Балтанов засече пас на Неделев и пловдивчани взеха аванс.

Две минути по-късно Кузма изравни, след като Венков центрира отляво, вратарят на гостите не успя да се справи с топката и за Кузма не остана нищо друго освен да изравни резултата.

Гостите от Пловдив имаха възможност да излязат напред в резултата в 22-ата и 42-ата митута, но Виана не успя да се разпише.

Балджийски от Черно море намери по отличен начин кълбото в 20-ата минута, но до гол не се стигна.

През втората част играта се накъса. В 49-ата минута Балджийски намери добре топката и я прати към Кузма, но той не успя да се добере до топката и Георгиев я улови.

До края на мача двата тима не успяха да стигнат до попадение и закономерно двубоят завърши 1:1.

След този мач Черно море е пети в класирането с 37 точки, а Ботев е на 7-ото място с 32.

Съставите на двата тима:

Черно море: Щром, Сукуп, Траянов, Цветков, Венков, Георгиев, Паланков, Балджийски, Костадинов, Кузма, Коконов

Ботев: Георгиев, Панов, Терзиев, Генев, Марин, Балтанов, Стоянов, Неделев, Бризола, Виана, Меледже