Левски завърши 0:0 в проверка срещу руския елитен Уфа. Новото попълнение на "сините" Мартин Райнов направи неофициален дебют за тима, а наставникът Георги Дерменджиев даде шанс и на играчи, който имаха по-малко игрови минути. В последните минути на двубоя на терена бяха 4 момчета родени след 2000 година - Мартин Д. Петков (2002), Мартин П. Петков (2001), Томислав Папазов (2001) и Петър Иванов (2000).

В стартовия състав попадна и Жерсон Кабрал, който имаше проблеми в изминалите дни.

Левски вече имаше една проверка срещу руснаците на старта на лагера си в Кипър. Тя завърши при 1:1. След това "сините" заредиха три поредни поражения срещу Хенан, Висла и Урал, а преди два дни направиха реми (1:1) със Судува.

Двата тима започнаха равностойно двубоя, като нямаше ситуации пред двете врати. В 18-ата минута дойде и първата сериозна опасност  пред вратата на Левски. Кротов проби и шутира, но Кръстев майсторски спаси.

В 30-ата минута на двубоя прекрасна контаатака на Левски. Кабрал и Костов комбинираха отлично, топката беше пусната към Мартин Петков, но 16-годишният младеж не успя да я уцели и пропусна чудесен шанс. Буквално в следващата минута далечен шут на Кабрал излезе в аут.

Левски се отърва по чудо от гол във вратата. Силвестър Игбун премина вратаря Кръстев, който правилно излезе срещу нахлулия нападател. Иво Найденов обаче спаси удара, който отиваше над вратата. Последва шут над вратата на "сините" в 35-ата минута на срещата.

В крайна сметка двата тима не стигнаха до попадение през тази първа част и се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

На почивката наставникът Георги Дерменджиев направи 3 промени в състава. На местата на Костов, Кабрал и Райнов, влязоха Буш, Ст. Иванов и Юруков.

В 51-ата минута след корнер за Уфа, "сините" се пропукаха, но играч на руския отбор стреля неточно с глава в аут. Три минути по-късно след добра намеса на Деян Иванов, топката излезе в корнер. След центрирането топката беше засечена от Игбун, който стреля високо над вратата.

В 59-ата минута на срещата Кротов се измъкна сам срещу Кръстев, но стреля в аут, а две минути по-късно Игбун стреля с глава в аут.

Левски направи вратарска смяна в 68-ата минута като Петър Иванов смени Николай Кръстев. Две минути по-късно дълъг рейд на Мартин Петков не завърши с удар. Младокът демонстрира отлична техника. В 71-ата минута удар на Станислав Иванов беше спасен с вещина от вратаря на Уфа.

В 75-ата минута футболист на руския тим направи много груб фаул срещу Станислав Иванов, който трябваше да получи медицинска помощ. Състоянието на младока му позволи да продължи двубоя.

Мартин П. Петков влезе на мястото на Богдан Вашчук в 79-ата минута, а Левски заигра в мача с четирима души родени след 2000 година.

Само две минути, след като се появи на терена Петков имаше възможност да се разпише след пас на Нганиони, който центрира отлично, но младокът не успя да засече топката. В 88-ата минута на срещата далечен шут на Мартин Петков - Гривата не намери целта и излезе в аут.

Така в крайна сметка след 90 минути двата тима за втори път не излъчиха победител и завършиха този път 0:0.

По-късно през деня се очаква и новото попълнение в Левски - Валери Божинов да се присъедини към отбора в Кипър.

Ето и съставите на Левски и Уфа:

Левски: 89. Николай Кръстев, 24. Томислав Папазов, 39. Деян Иванов, 2. Луи Нганьони, 6. Ивайло Найденов, 11. Антъни Белмонт, 27. Мартин Д. Петков, 14. Богдан Вашчук, 70. Мартин Райнов, 29. Станислав Костов и 26. Жерсон Кабрал

Старши треньор: Георги Дерменджиев

Уфа: 31. Александър Беленов, 17. Дмитрий Живоглядов, 8. Каталин Карп, 57. Вячеслав Кротов, 3. Павел Аликин, 5. Боян Йокич, 27. Йонуц Неделчару, 7. Дмитрий Сисуев, 44. Силвестър Игбоун, 19. Иван Пауревич, 29. Оливър Тил

Старши треньор: Дмитрий Кириченко