Лудогорец приключи по минорен начин лагера си в Турция. Шампионите записаха четвърта загуба от шестте си мача в Белек, като този път преклониха глави пред шампиона на Сърбия и лидер в местния шампионат Цървена звезда.

Белградският гранд, който през есента се подвизаваше в груповата фаза на Шампионската лига, надделя с 3:1 и остави много за размисъл в щаба на Антони Здравков след края на този мач. Преди почивката сърбите направиха страхотни неща и водеха с 2:0 след попадения на Бен Набулан и Ричмънд Боачи.

Вандерсон намали изоставането на "орлите" малко след почивката, но звездата Милан Павков сложи точка на спора с третия гол за "звездашите" в този мач и всичко в него приключи при този резултат.