Левски приключи лагера си в Австрия с престижно реми 1:1 срещу швейцарския шампион Йънг Бойс. "Сините" откриха резултата с попадение в 16-ата минута, а точен беше Станислав Иванов. Йънг Бойс изравни резултата след безумна грешка на Каргас, който опита да върне топката към вратаря Миятович, но го стори доста нескопосано и от това се възползва Нгамелеу в 77-ата минута, прехвърляйки вратаря на "сините".

Още в първата минута на двубоя швейцарският шампион организира опасна атака, но топката мина встрани от вратата на Миятович. Левски опита опасна атака към вратата на Йънг Бойс в 13-ата минута, но пасът на Паулиньо не стигна до Иван Горанов.

В 16-ата минута Костов изведе добре Станислав Иванов, той напредна добре и матира вратаря на швейцарците. В 28-ата минута вратарят на Йънг Бойс излезе предвидливо напред и изпревари Станислав Иванов, който се беше впуснал в опасна атака за Левски.

В 35-ата минута на двубоя Йънг Бойс организира опасна атака, но за щастие на "синята" отбрана топката излезе в аут. Минута по-късно Мамбимби стреля опасно, топката не попадна във вратата на Левски. Тиам и Станислав Костов пропуснаха от изгодни положения през вратата на българския съперник. Гаудино от пряк свободен удар в 40-ата минута нацели страничната греда на вратата на Левски.

Шут на Давиде Мариани нацели бранител на Йънг Бойс в началните минути на второто полувреме.

В 68-ата минута с отличен шут Станислав Иванов опита да матира вратаря на Йънг Бойс, но той с отличен плонж изби кълбото в корнер. Седем минути по-късно Йънг Бойс спечели корнер, но след изпълнението не последва опасност за българската врата.

В 77-ата минута Йънг Бойс изравни резултата, след като Каргас нескопосано върна топката към Миятович, а Нгамалеу прехвърли стража на Левски. Малко по-късно от отлична голова позиция Мариани не сполучи да изведе Левски напред. В 84-ата минута отлична намеса на Миятович запази равенството, след като Мартинс отправи опасен удар с глава, но вратарят спаси.

Така Левски приключи лагера на австрийска земя с 1:1 срещу Йънг Бойс.

Левски - Йънг Бойс 1:1
голмайстор: 1:0 Станислав Иванов (16) , 1:1 Нгамелеу (77)

Левски: 1. Милан Миятович, 20. Живко Миланов (к), 70. Мартин Райнов, 39. Деян Иванов, 4. Иван Горанов, 77. Илия Юруков, 23. Хали Тиам, 8. Давиде Мариани, 99. Станислав Иванов, 7. Паулиньо, 29. Станислав Костов

Йънг Бойс: 26. Фон Балмуус, 7. Шпилман, 8.Сиеро, 11. Гаудино, 14. Бюргу, 18. Нсаме, 19. Мамбимби, 21. Гарсия, 28. Лустенбергер, 29. Лотомба, 60. Шюпбах