По традиция Ви предоставяме възможността да гласувате за Играч на мача между Локомотив Пловдив и Черно море. Двата тима ще определят името на отбора от втората осмица в шампионата, който ще излезе в бараж за Лига Европа срещу заелия третото място в челната шестица. На полувремето резултатът е 2:0.

Сблъсъкът можете да проследите минута по минута в Gong.bg, чрез прякото предаване на DIEMA SPORT, онлайн на GONG PLAY и PLAY DIEMA XTRA, а също и на честотите на Дарик радио.

Гласувайте за вашия фаворит или за номер 1 в срещата в нашата анкета, а след края на срещата ние ще му връчим традиционната бутилка шампанско. Победителят в нашата анкета, който ще бъде избран от Вас, ще даде и специално интервю пред камерата на DIEMA SPORT.