Gong.bg продължава да раздава награди! С подновяването на футболното първенство и старта на новата Първа професионална лига, продължаваме и с играта за Гол на кръга.

Двубоите от първия кръг вече са в историята, а ето и трите ни предложения:

Вторият гол на Диого Виана за ЦСКА, с който „червените“ поведоха и в крайна сметка победиха с 2:0 Славия.

Вторият гол на Георги Илиев във вратата на Пирин, като именно с помощта на попаденията на Илиев Черно море победи с 3:1.

Голът на Дани Кики за Локомотив Пловдив срещу Ботев Пловдив при равенството 1:1.

ГЛАСУВАЙТЕ В АНКЕТАТА ЗА ГОЛ НА КРЪГА

Бъдете активни и изерете попадението, което най-много ви харесва!

Участвай в играта на Gong.bgDIEMA SPORT и DIEMA SPORT 2 и можеш да спечелиш 50 лева за покупки в Grabo.bg!

Гласуването за Гол на 1-ия кръг в Първа професионална лига продължава до четвъртък, а името на печелившия ще научите отново в четвъртък.

Напомняме, че днес /понеделник/ ще стане ясно и името на първия печеливш от другата ни игра – за Играч на мача, който се избира от всички гласували в анкетите за най-добър футболист за всеки един от двубоите в съответния кръг.

Всички срещи от Първа професионална лига ще може да следите в Gong.bg, в каналите на DIEMAXTRA, по GONG PLAY и на честотите на Дарик радио.