Етър Велико Търново продължа без загуба в контролите, като в третия си мач в Анталия завърши наравно 1:1 с полския Висла Краков. Двата тима си разделиха по едно полувреме, а за великотърновския тим се разписа Георги Сърмов.

Етър имаше превес само в първите десетина минути преди почивката, когато създаде две положения. В 8-ата минута Мане центрира отдясно от фаул и Милчо Ангелов не успя да засече топката във вратата. Малко след това пък параболичен удар на Боджадж мина над рамката.

Постепенно обаче Висла пренесе играта в половината на Етър, като всички опасности дойдоха от десния фланг на полската атака.

В 16-ата минута след бърз пробив отдясно последва центриране и Марко Колар засече топката в мрежата – 0:1. В 25-ата минута Мачей Шлива стреля, но Господинов безпроблемно улови. По идентичен начин като първия гол Джазга също прати топката във вратата, но своевременно бе маркирана засада.

Най-чистото положение за етърци бе в 27-ата минута, когато Кольо Станев чудесно центрира отдясно и Милчо Ангелов стреля с глава, но топката срещна левия стълб.

В 35-ата минута Аласана Мане овладя топката и стреля, но вратарят Лиш улови. В ответната атака Лукаш Клеменц пах нахлу отдясно и стреля, но топката мина успоредно на вратата, а до почивката Анатоли Господинов спаси удар на Джазга.

След почивката Красимир Балъков пусна в игра изцяло нов състав, а етърци започнаха да играят доста по-агресивно и бяха по-добрият отбор през второто полувреме. По една възможност създадоха двата тима през първите десетина минути. Първо голмайсторът Колар изскочи сам срещу вратара, но Христо Иванов чудесно спаси, а в 55-ата минута Крум Стоянов напредна отляво и центрира, но пред вратата Иван Петков се размина с топката.

Отново Крум Стоянов проби и центрира отлично, но този път Батрович не можа да нанесе удар. Красива атака направиха етърци в 70-ата минута, когато след двойно подаване с Батрович Крум Стоянов за пореден път поднесе топката пред вратата, но Петков не успя да я засече в мрежата.

Етър здраво натисна съперника и в 77-ата минута Иван Стоянов намери Илия Джамов, който стреля опасно, но вратарят извади в корнер.

В 80-ата минута "болярите" логично изравниха – отново Крум Стоянов перфектно намери Батрович, който центрира и Георги Сърмов с мощен удар в ъгъла вкара за 1:1. Етър можеше и да спечели, след като в 90-ата минута пак Крум Стоянов изведе Иван Петков и той реализира, но тъчреферът маркира засада.

Стартов състав на Етър: Анатоли Господинов, Александър Георгиев, Венци Василев, Пламен Гълъбов, Кольо Станев, Аласана Мане, Румен Руменов, Даниел Младенов, Ерик Почански, Флорент Боджадж, Милчо Ангелов.

Второ полувреме: Христо Иванов, Здравко Илиев, Артьом Артюнин, Иван Скерлев, Крум Стоянов, Георги Сърмов, Илия Джамов, Никола Колев, Велко Батрович, Иван Стоянов, Иван Петков.

Висла: Лиш, Пиетржак, Шадлок, Баша, Блашчиковски, Колар, Василевски, Бурлига, Джазга, Клеменц, Шлива (Бухалик, Пешко, Касия).