ЦСКА експериментира и загуби с 0:4 от южнокорейския Сувон Блууингс в четвъртата си контролна среща от зимната подготовка. Два от головете бяха дело на бразилците в състава Жонатан и Сантош, а след това за 10 минути се разписаха Ки-Хун и Ки-тон.

В игра за "червените" се появи Кевин Кубамба, който обаче не успя да покаже много добра игра. През втората част игрови минути получи и бразилецът Рафаел Фонтеш, който пристигна на проби в отбора.

През целия мач завършващият удар на ЦСКА не беше на ниво, което се оказа решаващо за това тежко поражение. Сувон пък се възползва от положенията си и държеше инициативата през повечето време и накрая се поздрави с успеха.

Единствените проблясъци в нападението на "червените" се дължаха на Кирил Десподов, който напусна терена десет минути преди края на редовното време.