Отборът на Ботев Пловдив се подготвя в пълен състав за мача с Витоша Бистрица от 11-ия кръг в Първа лига, в който "жълто-черните" гостуват на новака в елита в събота от 17:45 чaса. Двубоят можете да проследите на живо по DIEMA SPORT, GONG PLAY, както и минута по минута на GONG.BG.

Защо Локо не успя да спре Ботев в "тихото" дерби на Пловдив?

Два дни преди срещата възпитаниците на Николай Киров се подготвят по график и без отсъстващи или трениращи на облекчен режим състезатели. В четвъртък сутрин "канарчетата" проведоха поредното си занимание за седмицата, в което участие взеха всички футболисти.

Полицай инициирал бой след пловдивското дерби, Ботев сигнализира

След края на тренировката играчите минаха през възстановителни процедури, а следобед получиха почивка. Следващото занимание е в петък от 16:00 ч., а след неговия край ще бъде определена групата за мача с Витоша.