Димитър Бербатов бе забелязан на трибуните на стадион „Васил Левски“ да наблюдава отбора на своя добър приятел - треньорът на Берое Александър Томаш, срещу домакина Славия.

На трибуните е и националният селекционер Петър Хубчев.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google