Локомотив Пловдив загуби последната си контрола от лагера в Турция. "Смърфовете" допуснаха поражение с 1:2 срещу македонския Вардар Скопие.

Мартин Камбуров реализира единствения гол за Локомотив в края на мача, а преди това Гроздановски и Новак бяха дали аванса на Вардар.

Първото попадение в мача падна в 17-ата минута. Владко Гроздановски реализира след атака отляво на Блажевски, който влезе в наказателното поле и излъга Котев. След това Блажевски пусна успореден на голлинията пас към Гроздановски, който отблизо вкара без проблеми.

Малко след това Ванчо Траянов можеше да изравни, но стреля в гредата.

През второто полувреме рожденикът Едуард Ераносян направи няколко смени, а в 54-ата минута Камбуров изпрати топката над напречната греда от 25 метра.

От 63-ата минута насам Локомотив игра с 10 души, тъй като контузия получи Мигел Луке.

В 78-ата минута Вардар стигна до втория гол в мача. Евгени Новак засече с глава след ъглов удар и удвои аванса на своя отбор.

2 минути преди края Камбуров върна едно попадение. Нападателят получи на границата на наказателното поле, финтира защитник и с левия крак стреля успешно по тревата в далечния долен ъгъл.

Камбуров можеше и да изравни, но в последната минута не успя да засече топката.

Така Локо Пловдив приключва своя лагер в Турция и се завръща в България, където ще се готви до началото на пролетния полусезон.

Ето как се разви мачът:

1' Начало на мача!

11' Удар на Гроздановски, Ел Харуби спасява.

13' Дани Кики центрира от фаул, Камбуров стреля с глава, но право в ръцете на Пачовски.

14' След двойно подаване Шоко вкара отблизо, но е отсъдена засада.

17' 1:0 за Вардар! Владко Гроздановски реализира във вратата на Локо Пловдив. След атака отляво на Блажевски, той влиза в наказателното поле и излъга Котев, след което пусна към Гроздановски успоредно на голлинията, а за голмайстора не бе проблем да вкара отблизо.

36' Страхотен удар на Траянов от 25 метра в гредата.

40' След ъглов удар Тунчев се извисява и с глава стреля в аут.

45' Горан Попов стреля от фаул от 30 метра и затруднени Ел Харуби, който все пак отби.

Край на първото полувреме!

Начало на второто полувреме!

46' Две смени за Локо Пловдив. Йевтоски и Умарбаев влизат на местата на Тунчев и Дани Кики.

49' Димо Бакалов получи контузия. На негово място влиза Мигел Луке.

54' Фаул за Локомотив. Камбуров изпрати топката малко над напречната греда от 25 метра.

62' Пламен Крумов влиза на мястото на Шoко.

65' Вместо Котев влиза Везалов.

78' 2:0 за Вардар! Украинецът Евгени Новак вкара с глава след ъглов удар.

83' Добър пробив на Крумов, подава точно на Умарбаев но ударът на последния е блокиран от бранител.

88' 1:2! Локо Пловдив намалява чрез Мартин Камбуров! Нападателят получи на границата на наказателното поле, финтира защитник и с левия крак стреля успешно по тревата в далечния долен ъгъл.

90' Камбуров можеше и да изравни, но не успя да засече топката.