Представителният отбор на Локомотив Пловдив изигра последната си проверка от предсезонната си подготовка. "Черно-белите" завършиха наравно 0:0 със словашкия Сеница. Двата отбора не създадоха много положения и не успяха да си отбележат гол.

В 10-та минута капитанът Димитър Илиев имаше добра възможност да открие резултата. Неговият удар от наказателното поле мина малко над вратата на словаците. В следващите минути играта се накъса заради няколко груби нарушения, а положения за гол липсваха. В 42-та минута Анте Аралица засече с глава центриране от ляво, топката мина встрани от целта.

В 63-та минута Ел Мудан от Сеница стреля покрай вратата на Луков. В 72-та минута нова добра възможност за гол се откри пред Димитър Илиев. Капитанът получи подаване от Бирсент Карагарен и стреля на сантиметри от страничния стълб на словаците. До края на срещата двата тима си размениха по един точен удар, но до попадение не се стигна.

Така Локомотив завърши своя цикъл от контролни и учебни игри без загуба. "Черно-белите" надвиха Локомотив U19, Марица Пловдив, Локомотив Горна Оряховица, Черноморец Балчик), Беласица Струмица и Спартак Суботица и завършиха наравно с Динамо Тбилиси и Сеница.

Стартовият състав на Локомотив срещу Сеница: Мартин Луков, Йосип Томашевич, Димитър Везалов, Стивън Езе, Милош Петрович, Янко Ангелов, Игор Банович, Абделхаким Буна, Димитър Илиев, Момчил Цветанов, Анте Аралица (Бирсент Карагарен, Мустафа Абдулахи, Никола Марич, Един Бахтич)