Нападателят на Локомотив София Цветан Генков се отяде на журналистите, след като издъни отбора си в турнира за Купата на България. Столичните „железничари” загубиха от Локо Пловдив след изпълнение на дузпи, след 0:0 в редовното време и продълженията. Генков можеше да донесе успеха още в 90-те минути, но пропусна дузпа, като би в аут. Той не успя за втори път от бялата точка и при изпълнението след 120 минути, когато Лучини спаси удара му.

Макар че обикновено говори пред медиите след по-положителни резултати на Локомотив София, тази вечер Генков реши, че може да си спести обясненията пред журналистите. Той ги подмина ядосано, като заяви само: „След всеки мач не ми взимате интервю, сега когато пропуснах две дузпи, какво искате?!”

Макар че съотборниците му призоваха Генков да се изправи пред микрофоните, нападателят така и не се реши да отговори на въпросите.