Берое победи Чавдар Етрополе отново с минималното 1:0, но и този път това бе напълно достатъчно за продължаване на старозагорци напред в турнира за Купата на България. Носителят на трофея срещна същия съперник преди седем месеца, тогава на полуфинал, и отново се наложи с 1:0, при това пак с попадение в последните минути преди почивката.

Голмайсторът все пак бе различен, и сега успехът за Берое дойде след точно изпълнение на Влади Златинов в 42-та минута. Нападателят се разписа, след като бе изведен прекрасно по дясното крило, овладя на гърди и стреля незабавно в мрежата на Яначков.

Въпреки че не реализира повече попадения, Берое като цяло превъзхождаше с една идея своя съперник, и точно с толкова заслужи и победата, която прати носителя на Купата на осминафинал, за да продължи защитата на трофея си.