Крумовград и Черно море ще премерят сили в мач от 21-ия кръг на efbet Лига. Двубоят открива съботната програма и е с начален час 12:30. Може да го гледате пряко по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA, а на Gong.bg ще проследим всичко най-интересно около срещата минута по минута.


Крумовград започна пролетния дял с нулево равенство в Стара Загора срещу Берое. Тимът на Атанас Рибарски трябваше да изиграе срещата с двама човека по-малко, след като през второто полувреме Стивън Нгесан и Лазар Марин получиха червени картони. С точката Крумоврад вече има 21 и е на 11-а позиция в подреждането.

Преди дни от клуба се подсилиха с нов защитник. "Синьо-жълтите" подписаха дългосрочен договор с 24-годишния Сидни Обиса, чиито документи са готови и той ще бъде на разположение за мача с Черно море.

От своя страна "моряците" започнаха разочароващо със загуба от Локомотив Пловдив у дома с 1:2. Още през първото полувреме отбора на Илиан Илиев допусна два гола и въпреки червения картон на Христо Иванов от "смърфовете", Черно море не успя да навакса напълно изоставането си и да стигне до нещо повече. Варненският тим е 4-ти в класирането с актив от 40 пункта. 

В групата на Черно море за гостуването се завръща бранителят Даниел Мартин. Аут за мача с Крумовград обаче са Велислав Василев, Николай Костадинов и Георги Венциславов. И все пак "моряците" ще се надяват да постигнат първа победа през пролетния дял.

подкрепя българския спорт