Защитникът на Левски Виктор Генев не попадна в групата на Левски от 20 футболисти за мача с Черноморец.

Двубоят от седмия кръг на "А" група е на 27 септември (неделя) на Градския стадион в Ловеч заради наказание с лишаване от домакинство на шампионите.

Генев сбърка фатално при първия гол на "червените" в 15-ата минута на дербито миналата неделя, а след това имаше вина и за второто попадение на ЦСКА в 65-ата минута при загубата с 0:2.

От състава очаквано отпадна и Георги Петков, който получи травма на рамото и ще отсъства поне до средата на октомври.

Дарко Тасевски също остана извън 20-е заради болки в задната част на бедрото.

В групата пък попадна младият нападател Боян Табаков.

Група на Левски за мача с Черноморец: Цветан Димитров, Ивайло Василев, Живко Миланов, Юсеф Рабех, Георги Сърмов, Христо Йовов, Елин Топузаков, Веселин Минев, Шакиб Бензукан, Дениран Ортега, Жоазиньо, Зе Соарес, Николай Димитров, Лусио Вагнер, Седрик Бардон, Лъчезар Балтанов, Йордан Милиев, Саша Симонович, Георги Христов, Боян Табаков.