Отборът на ЦСКА допусна поражение с 2:5 от руския Краснодар във втората си проверка по време на подготвителния си лагер в Австрия. "Армейците" имаха предимство от два гола, но в крайна сметка допуснаха поражение. Руският тим завърши на 4-ото място в първенството и демонстрира класата си.

В 13-ата минута Кулма откри резултата за ЦСКА,  като преди това в 4-ата минута Десподов нацели гредата. ЦСКА успя да удвои резултата в 24-та минута чрез Десподов от дузпа,  а Вандерсон намали резултата в 27-ата минута.

Краснодар успя да обърне резултата малко след подновяването на второто полувреме с две попадения на влезлия като смяна Перейра. Първо в 48-ата минута от дузпа, а малко по-късно и от опасна атака към вратата на ЦСКА. Ари успя да направи резултата 4:2 в 74-ата минута двубоя. С нова дузпа за Краснодар в 85-ата минута Лапорде направи резултата 5:2 за руския тим.

През втората част наставникът на ЦСКА Христо Янев направи доста смени и това понаруши ритъма на игра на "червените".