• 13’ Густаво Кулма
  • 28’ (д) Кирил Десподов
  • Край на мача.

90'
  • Конов наруши правилата срещу играч на Краснодар. Лапорде беше точен от наказателния удар и резултатът набъбна до 5:2.

85'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Диого Виана центрира, но там бранител на руския тим се справи със ситуацията.

83'
  • Корнер за ЦСКА. Диого Виана центрира към Йордан Йорданов, но там той нямаше как да се разпише.

80'
  • Ари беше точен за Краснодар и направи резултата 4:2 в полза на руския тим.

74'
  • Георги Минчев влиза на мястото на Кирил Десподов в състава на ЦСКА.

69'
  • Перейра на два пъти се разписа, първо след дузпа, а след това и след атака.

52'
  • Начало на второто полувреме. В ЦСКА са направени две смени - влизат Диого Виана и Арсенио Нунеш.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Маламов със страхотен шут пробва рефлекса на руския вратар, но той се справи със ситуацията.

43'
  • Вандерсон отново с опасен шут срещу вратата на ЦСКА.

39'
  • Александър Дюлгеров няма да може да продължи двубоя и ще бъде заменен. Влиза Станоев.

38'
  • Вандерсон пробва отново рефлекса на Конов, но стражът на ЦСКА се справи със ситуацията.

32'
  • Краснодар намали резултата с попадение на Вандерсон.

27'
  • Нов гол за ЦСКА. Кирил Десподов удвои от дузпа, след като Самир Аясс беше фаулиран от бранител на Краснодар.

24'
  • След центриране от пряк свободен удар Густаво Кулма откри резултата,  а центрирането беше на Галчев

13'
  • Десподов стреля към вратата на Краснодар, но там вратарят успя да отрази удара.