Вратарят на Берое Благой Макенджиев тренира на 100% и е готов за домакинството срещу ЦСКА от 28-я кръг на А група.

Стражът на старозагорци се контузи в самото начало на мача срещу Литекс. Той бе изгонен в 7-та минута на мача в Ловеч, след като фаулира откъсналия се сам срещу него Кристиан Малинов.

Благой Макенджив пропусна гостуването на Ботев, както и домакинството на Лудогорец.

Старши треньорът на Берое Петър Хубчев ще има последен думата дали ще разчита на Макенджиев срещу ЦСКА или отново ще гласува доверие на Илко Пиргов, който пази в предишните два мача, както и срещу Литекс.

Мачът е в петък вечерта от 18:00 часа и ще бъде излъчван директно по Diema Sport, на нашата платформа Gong Play, в ефира на Дарик Радио, както и минута по минута в рубриката ни Livescore