Локо Пловдив намери спонсор lokomotivpd.com
Локо Пловдив намери спонсор

Ръководството на Локомотив Пловдив е успяло да намери спонсор. С това се похвалиха "черно-белите" на официалния си сайт. Става въпрос за италианска компания за производство на кафе. 

Засега обаче от щаба на "железничарите" не разкриват никакви детайли по контракта. Не е ясно каква сума ще бъде внесена в касата на клуба, както и за колко време е подписано сътрудничеството между двете страни. 

"Ръководството и привържениците на Локомотив Пловдив благодарят за съдействието и протегнатата ръка в този труден за клуба момент", написаха в сайта на "черно-белите" по повод спонсорския договор.

"Железничарите" са в много затруднено финансово положение и през зимата доста от играчите си тръгнаха поради тази причина. Със сигурност обаче тази сделка ще помогне на Локомотив да се позакрепи финансово, поне до края на сезона. 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google