Футболистът на Локомотив Пловдив Емил Гъргоров има леко разтежение на бедрото на левия крак, получено по време на съботния домакински мач с Левски от 24-ия кръг на "А" група, завършил 1:1.

Очаква се в понеделник опитният състезател да мине на обстоен медицински преглед, за да се установи точно какво е състоянието му. В зависимост от резултатите на прегледа ще се назначи неговото лечение.

Все още е рано да се прогнозира дали Бадема ще може да играе в следващия мач на "железничарите", който е на 12 март от 14:00 часа. Тогава те гостуват на Монтана на стадион "Огоста".

Този мач ще можете да наблюдавате в ефира на Diema Sport, както и на нашата платформа Gong Play. За вас ще го следим минута по минута и на Gong.bg, а ще можете да го слушате и на честотите на Дарик радио