В предпоследна контрола на испанска земя ЦСКА не успя да отбележи гол и завърши 0:0 срещу 5-я в словенското първенство Интерблок Любляна.

Проверката бе доста скучна, като „армейците” имаха лек превес. Бразилският нападател Неи се появи в игра в началото на второто полувреме. Това е първи мач от подготвителния период на „червените”, в който той участва.

В 14-та минута Желкович стреля опасно, но камерунският вратар на ЦСКА Даниел Беконо макар и трудно успя да улови топката.

В 28-та минута Машадо направи хубав пробив, след което стреля опасно, но Рожман изби трудно топката в ъглов удар.

Две минути преди края на първото полувреме Жоржиньо центрира от пряк свободен удар в наказателното поле на словенците, след което последва удар с глава на Касио, но топката излезе в аут.

Второто полувреме започна силно за футболистите на Интерблок и Йолич излезе сам срещу Караджов, но вратарят на ЦСКА спаси удара.

В 58-та минута след удар от далечно разстояние на Удоджи топката се удари в дясната греда на вратата на Интерблок.

Четири минути преди края силен шут на Зе Руи намери главата на испанския рефер, след което играта бе временно спряна.

В 88-та минута след центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на ЦСКА словенците претендираха за игра с ръка.

Последният мач на ЦСКА от втория подготвителен лагер на отбора в Испания е на 9-и февруари срещу полския Висла Краков.