ЦСКА направи равен 0:0 срещу унгарския Хонвед във втората си контрола от турнира „Аркадия Къп”. „Червените” не показаха нищо особено през всичките 90 минути, но на моменти все пак имаха превес.

Едно от най-опасните положения бе в 12-та минута след триходова комбинация между Велизар Димитров, Еуген Трика и Гийом, която завърши с първи шут в очертанията на вратата. В края на първото полувреме играчите на Хонвед се активизираха, но така и не успяха да пратят топката във вратата на Пиргов.

Второто полувреме започна с добри разигравания на ЦСКА, но в завършващата фаза нямаше точни удари. Най-чистата положение за гол в мача пропиля Гийом, който стреля от три метра в десния ъгъл, но вратарят на Хонвед Томич спаси. Веднага след това при нова опасна атака Моралес и Гийом се разминаха с топката на чиста позиция в наказателното поле. В последните 15 минути футболистите на Пламен Марков се опитаха да направят нещо по-различно на терена и да стигнат до попадение, но всичките им опити завършиха без успех.

Така след победата над Спартак Търнава, днес ЦСКА отново не допусна гол. За втори пореден мач обаче играчите в червено не минаха без изгонен футболист. Еуген Трика напусна терена в 85-та минута, след като получи жълт картон, а после и червен за оспорване на първия.