ЦСКА победи белгийския Брюж с 3:2 в поредната контрола на холандска земя.

"Червените" откриха резултата в 16-ата минута с попадение на Тони Силва и асистенция на Иван Стоянов.Само три минути по-късно белгийците върнаха попадението чрез Виктор Васкес.

Момчетата на Стойчо Младенов успяха отново да излязат напред в резултата преди почивката. В 31-ата минута Тунчев реализира с глава след центриране от корнер.
През втората част Брюж изравни резултата в 64-ата минута. Резервата Куанг се разписа, който се възползва от центриране отдясно и без проблем прати топката в празната врата.

В 75-ата минута Брюж за малко не осъществи пълен обрат след опасен изстрел на Йоргенсен, който излезе в аут. Отличният в този мач Тони Силва преодоля трима противникови футболисти по дясното крило, навлезе в наказателното поле и подаде към непокрития Иван Маркович, който отбеляза след шут от 8-9 метра и червените за трети път поведоха в резултата, а това стана в 84-ата минута.