ЦСКА завърши 1:1 в последната си контрола в турския курорт Анталия. „Червените” поведоха в 35-та минута, след като Юруков се разписа от пряк свободен удар. До края на срещата „червените” изпуснаха много голови положения, но не успяха да реализират ново попадение. В даденото от съдията продължение след глупава грешка в отбраната на „армейците” Дику изравни и оформи крайния резултат.

Пламен Марков започна със следните единайсет: Ив. Петров, Бранеков, Котев-капитан, Иванов, Силва, Г. Илиев, Чипев, Александров, Пицурка, Юруков, Ев. Йорданов.

Треньорът на „червените” не направи смени през мача и даде възможност на голяма част от играчите, които не са взимали участие в контролите до този момент да покажат своите качества. Румънският нападател Пицурка изпусна няколко чисти голови положения пред вратата Отопени. Много добро впечатление в мача направи младият играч на „армейците” Михаил Александров, който редовно се включваше в предни позиции.

Това бе последна проверка за ЦСКА от втория им подготвителен лагер в Анталия, а утре „армейците” се прибират от Турция.