ЦСКА победи Хасково с 4:0 в мач от 4-ия кръг на елитната А група. Валентин Илиев откри резултата в 23-ата минута, а Тони Силва удвои в 34-ата минута, Жоаким направи резултата 3:0 в 88-ата минута, а Буш оформи крайния резултат в добавеното време за 4:0.

След този успех момчетата на Стойчо Младенов, който изтърпяваше наказание, вече са лидер в класирането с 10 точки.

Хасково беше без двама от лидерите си - Дончо Атанасов и Емил Ангелов, което рефлектира върху играта им. Момчетата на Димчо Ненов оказаха съпротива на "червените", но не успяха да спечелят нищо на "Българска армия".

В 23-ата минута Валентин Илиев откри резултата.

Тони Силва реализира нов гол в 34-ата минута. С левия крак от 27 метра Силва прати топката във кьошето на вратата на Пейков.

През втората част Буш нацели напречната греда на вратата на Хасково. В последните минути ЦСКА беше по-активният тим и закономерно стигна до нови два гола. Жоаким засече пас на Филипе от 3-4 метра и направи 3:0, а в добавеното време Буш оформи крайния резултат.