• 88’ Орелиен Жоаким
  • 90+2’ Серджиу Буш
  • Край на мача

90+4'
  • Пейков изпусна топката след изпълнение на корнер и разбъркване, а Буш беше на точното място, за да оформи крайния резултат.

90+2'
  • Жоаким се разписа за 3:0. Филипе пусна пас в наказателното поле и от 3-4 метра Жоаким оформи резултата на 3:0.

88'
  • Лозев стреля над вратата на ЦСКА

87'
  • В следващата минута влезлият като резерва Филипе стреля опасно, но Пейков се намеси авторитетно.

81'
  • Хубенов излезе очи в очи с Дивиш, но той изби кълбото

80'
  • Пейков с великолепна намеса предотврати ново попадение във вратата.

80'
  • Шанс за ЦСКА. Буш пропусна да вкара трети гол.

79'
  • Жоаким атакува Пейков, който изчисти кълбото напред.

78'
  • Лозев пробва да мине между двама, но Галчев се намеси добре

78'
  • Последна промяна в отбора на ЦСКА. Соарес отстъпва мястото си на терена на Жоаким

75'
  • Трета последна смяна в състава на Хасково. Влиза Педро Еуженио излиза Николай Димитров.

69'
  • Добра атака на Хасково. Чепилов с воле стреля, но Дивиш изби

68'
  • Центриране към Буш, но Пейков се намеси добре

67'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Карачанаков отстъпи мястото си на Жоан Фелипе Рибейро

61'
  • "Червените" са по-активният тим, но 3-ти гол все още не е паднал.

• Смяна в състава на Хасково. Велев излиза, Чепилов влиза

59'
  • Мисиджан изпълнява тъч, Буш връща към Маркиньос, той намира Попов, който центрира, но Скерлев изчисти в корнер.

57'
  • Корнер за ЦСКА. Карачанаков центрира, но Пейков нямаше проблеми

49'
  • Буш нацели напречната греда на Пейков с хубав плътен шут

47'
  • Смяна в състава на Хасково. На мястото на Райнов влиза Кямил

46'
  • На мястото на Еденилсон Бергонси влезе Галчев

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Мисиджан центрира в наказателното поле, но бранител на Хасково изби топката преди тя да попадне в Соарес

45+2'
  • Две минути допълнително време на стадион "Българска армия"

45+1'
  • Буш играе с топката, но тя му беше избита.

45'
  • Соарес получава жълт картон

42'
  • ЦСКА е воден в този мач от Анатоли Нанков, тъй като Стойчо Младенов изтърпява наказание.

• Центриране в наказателното поле на ЦСКА, Мисиджан отбива. Топката попадна в Карачанаков, който стреля по посока вратата на Пейков, последва корнер. Карачанаков го изпълни, след разбъркване топката попадна в Пейков.

37'
  • Феноменален гол на Тони Силва. С левия крак от 27 метра топката влетя точно в кьошето на вратата.

34'
  • Корнер за Хасково. Центиране в наказателното поле, футболист на гостите е играл с ръка и има нарушение в полза на "червените". Съдията даде минута футболистите да пият вода.

26'
  • Карачанаков пробва нова атака, но Скерлев изчисти в корнер. След центрирането "червените" не успяха да затруднят Пейков, който улови.

24'
  • Ничев фаулира Карачанаков. Пряк сбоводен удар за "червените". Карачанаков стреля, топката попадна в Илиев, който шутира и 1:0 за ЦСКА.

23'
  • Велев получи жълт картон за грубо нарушение

22'
  • Буш печели корнер за ЦСКА. Карачанаков центрира от корнера, Буш игра с глава, стреля точно, но слабо и Пейков улови кълбото.