дъгъ...
Защо президентът на българските щанги е сириец. Иван е българин!
Насе, тоя път се изложи, яко се изложи. Колегата долу спомена за Шумен, но не каза какво е ставало на полувремето. Спомената година бе върхът на мутризацията на Комунистическата партия - инфлация, липса на хляб по магазините, мъжете не спяха, за да пазят колите си пред блоковете.
Научете се да пишете! В първото ви изречение резултатът е 5:3. Накрая станал 3:5 в 88-ата минута.
Диемки, що не пишете на тоя как му завърши последният финал. Нали сте по статистиката. Нъл тъй?
Браво на Гергана!
Браво и на петте!
Гергана стартира туернира с 3 поредни победи, което ни помогна да бъдем без загуба в турнира. Последните две срещи ги загуби, но се бори докрай. Тогава победите на Нургюл и Белослава ни покриха за победите. Днес беше в губеща позиция и се молихме за раве, защото по следващия показател бяхме по-добри от азерките. Но момичето красиво победи и сме с точка пред азерките.
Това е наистина отборна победа. Днешната победа на Антоанета също бе решаваща.
Благият Дерменджиев как ще се оправи с тая зоологическа градина, пардон Вавилонска кула.
Заради този гол това лайно не може да бъде български национал. Анатема!