• Край на мача!

90+5'
  • Четири минути добавено време.

90+3'
  • ГОООЛ за Берое! Страхотно попадение на Оиер Сариеги! Бранителят овладя на гърди една избита от вратаря топка и с мощен изстреля по диагонала не остави никакви шансове на Федерико Бариос. Преди да влезе в мрежата, топката се отби в десния страничен стълб.

88'
  • Франко Рамос заменя Хуан Пинеда.

87'
  • Много хубаво центриране на Маринов отдясно, но Смоленски не успява да засече добре топката, въпреки че абсолютно сам в наказателното поле.

84'
  • Иван Василев заменя Даниил Кондраков.

80'
  • Мирослав МАринов заменя Бубакар Траоре за Берое.

80'
  • Откровена симулация на Даниел Генов, който се опита да си изпроси дузпа, но главният рефер не се подлъга и посочи играта да продължи.

76'
  • Опит за делечен удар на Мартин Смоленски, който излиза много встрани от вратата.

75'
  • Принудителна смяна в състава на Ботев Враца. Мартин Смоленски заменя контузения Антоан Стоянов.

71'
  • Опит за удар със задна ножица на Леандро Годой, но много неуспешен.

70'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Антоан Стоянов от състава на Ботев Враца.

66'
  • Удар на Пинеда с глава, топката излиза в аут.

61'
  • Греда за Берое! Сейхас се включи отлично в предни позиции и бе много близо до попадение. След центриране от фланга, Сейхас успя да засече на делчната греда, но нямаше късмет при изпълнението си и коженото кълбо срещна страничния стълб.

57'
  • Изстрел на Даниел Генов от прекия свободен удар, топката излиза в аут.

55'
  • Жълт картон за Кевин Сейхас за груб фал пред собсвтвеното си наказателно поле. Добра възможност за Ботев Враца за обстрел на вратата на гостите.

53'
  • Дажни Политино влиза на мястото на Карлос Пачаме.

46'
  • Кевин Сейхас заменя Алберто в състава на Берое.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Жълт картон за Давид Суарес.

45'
  • След кратко суетене, домакините все пак успяха да се справят с пръскачките и след като те бяха спрени, играта е подновена.

43+3'
  • Играта е спряна вече почти три минути, след като поливната система на стадион "Христо Ботев" във Враца се включи ненадейно.

40+3'
  • ГОООЛ за Ботев! След атака отдясно, Дилян Георгиев се пребори за топката с бранител на Берое, напредна и центрира много добре към Бубакар Траоре, който с глава бе точен за 1:1.

37'
  • Страхотен изстрел на Чавдар Ивайлов от прекия свободен удар, Артур Мота акробатично избива в ъглов удар.

35'
  • Свободен удар за Ботев Враца след нарушение на Саломони срещу Генов.

35'
  • Първи корнер за Ботев Враца в мача, който не носи никаква заплаха за Артур Мота.

32'
  • Далечен удар на Стефан Гаврилов, който е крайно неточен.

29'
  • ГООЛ за Берое! Хуан Карлос Пинеда засича с глава центрирането от ъгловия удар и дава преднина на Берое.

20'
  • Първи ъглов удар в мача. Той е в полза на гостите от Стара Загора.

20'
  • Сегундо Пачаме от състава на гостите има нужда от лекарска помощ, след като изкълчи левия си глезен.

14'
  • Отборът на Ботев Враца е този, който владее топката в по-големи периоди от мача, но не успява да затрудни особено стража на Берое.

10'
  • Първи точен удар в мача. Чавдар Ивайлов се пробва да изненада Артур Мота, но топката попада право в ръцете на вратаря на гостите.