• Край на мача

90+5'
  • Отменен гол на Ботев Враца! Чавдар Ивайлов успя да прати топката в мрежата на гостите, но след проверка с ВАР попадението бе отменено заради засада на Браян Переа, който бе зад гърба на вратаря Шейтанов и дори имаше лек контакт между двамата.

85'
  • Смана за гостите - Реди Каса влиза, излиза Красиан Колев

82+4'
  • Младежкият национал на Септември - Красиан Колев шутира в стената от пряк свободен удар

81'
  • Жълт картон за Александър Тодоров от Септември

78'
  • Домакините пропиляха златен шанс да поведат в резултата! Най-напред удар на Луиз Соарес бе спасен от Шейтанов, а след това топката бе центрирана към Да Силва, който обаче стреля неточно с глава

73'
  • Още един жълт картон - получи го резервата на гостите Мартин Стоянов за непозволена игра срещу Да Силва

71'
  • Жълт картон за халфа на Ботев Враца - Чавдар Ивайлов за грубо влизане в краката на Асен Чандъров

70'
  • Удар на току-що влезлия в състава на Ботев Враца - Да Силва е блокиран от Иван Арсов

69'
  • Още една промяна в Ботев Враца - Даниел Генов излиза, за да влезе Жан Пиер Да Силва

67'
  • Жълт картон за Браян Переа, който удари в лицето защитника на Септември - Иван Арсов в борба за топката

65'
  • Чудесен пробив на Атанас Кабов завърши с шут, който е блокиран от защитника на домакините Луиз Соарес

64'
  • Жълт картон за бранителя на Ботев Враца - Луиз Соарес

59'
  • Първа смяна в тима на гостите - Мартин Стоянов влиза вместо Илия Миланов

58'
  • Страхотно спасяване на Димитър Шейтанов! Даниел Генов шутира силно към десния горен ъгъл на стража на Септември, който се разтегна и изби.

53'
  • Пропуск за Ботев Враца! Мирослав Маринов посрещна избита топка на границата на наказателното поле, но топката мина страни от вратата.

52'
  • Защитникът на Ботев Враца - Луис Фелипе предотвратява сигурен гол, избивайки топката пред голлинията след удар на Димитър Костадинов

47'
  • Неточност при изнасянето на топката на Шейтанов позволи на Браян Переа да пресече подаването, но вратарят на Септември поправи грешката си и улови топката

47'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Промяна в Ботев Враца - излиза Христов, влиза Сербер

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Шут от дистанция на Атанас Кабов минава над вратата на Ботев Враца

45+1'
  • Хубав пробив на Мирослав Маринов отдусно завърши с прострелно центриране, което бе уловено от вратаря на гостите

45'
  • Грешка в отбраната на гостите позволи на Венцислав Христов да отправи удар, но нападателят на Ботев Враца явно не очакваше топката да стигне до него и не успя да затрудни Шейтанов.

41'
  • Защитникът на Ботев Враца - Браян Мендоса има нужда от лекарска помощ, след като бе закачен неволно в главата от Атанас Кабов

38'
  • Първи точен удар в мача! Венцислав Христов отправи коварен изстрел по земя от пряк свободен удар, който обаче не затрудни вратаря на Септември Димитър Шейтанов.

30'
  • Принудителна смяна в Ботев Враца - излиза Кавдански, влиза Меси

23'
  • Димитър Костадинов опита да изненада вратаря на домакините Краси Костов от дистанция, но мерникът му е крайно неточен.