• 69’ Атанас Кабов
  • 74’ Димитър Костадинов
  • Край на двубоя! Пирин - Септември 1:4

90+4'
  • Септември изпълни ъглов удар, минута преди края. Там футболист на гостите бе близо до това да стреля, но не уцели топката. Последва втори корнер - отново нищо опасно

90+3'
  • 4 минути добавено време!

90+2'
  • Пирин не беше далеч до това да вкарат и втори гол в 90-та минута, след корнер, когато се стигна до разбъркване в наказателното на Септември, а футболист на гостите изби топката в главата на свой съотборник. Късмет, че кълбото не попадна във вратата.

90+2'
  • ГОООЛ ЗА ПИРИН! Иван Тасев успя да върне един гол. Той стигна до топката след рикошет и я изпрати в опразнената врата на Шейтанов

88'
  • Пети жълт картон за домакините. Този път Христофор Хубчев го получи

82'
  • Иван Тасев опита да застраши вратата на Септември, той нахлу отляво и опита да намери Преслав Йорданов, който бе абсолютно сам в наказателното поле на гостите. Подаването на Тасев обаче не беше достатъчно добро.

80'
  • Смяна за гостите. Мартин Петков напуска игра, а Радослав Живков го заменя

78'
  • ПОРЕДЕН ГОЛ! Атанас Кабов нахлу страхотно в наказателното поле на Пирин и потърси Мартин Петков на бялата точка за изпълнение на дузпи. Неговият удар бе блокиран, но топката се озова в Димитър Костадинов, който прати кълбото в опразнената врата.

74'
  • Нов жълт картон за Пирин. Александър Дюлгеров го получи

71'
  • ГОООЛ! Последва центриране от пряк свободен удар, а в наказателното поле Атанас Кабов засече подаването с глава и прати топката във вратата на Янко Георгиев - 3:0 за Септември

69'
  • Жълт картон! Той е на сметката на Иван Тасев от Пирин

68'
  • Именно Димитър Костадинов си опита късмета и стреля от сериозна дистанция, топката мина покрай гредата

65'
  • Айкут Рамадан се озова на страхотна позиция. Може би дори той не очакваше. Все пак, успя да излъже Занев, но вместо да стреля, той потърси пас, който не достигна съотборник. Топката бе изчистена

64'
  • Гаврилов излиза, Димитър Костадинов го заменя

62'
  • Опасно центриране в наказателното поле на Септември, но то не стигна до играч на домакините. Топката беше изчистена.

60'
  • Радослав Цонев получава жълт картон

57'
  • Радослав Цонев навлезе в наказателното поле, след като бе изведен с дълъг пас, той успя да стигне до топката, но не и да я подаде добре.

54'
  • Двойна смяна! Преслав Йорданов заменя Венцислав Бенгюзов

52'
  • Смяна и в състава на Пирин. Андрей Йорданов излиза, а в игра влиза Славчо Шоколаров

52'
  • ГОООЛ! Грешка в защитата на Пирин. Домакините загубиха топката и тя попадна в краката на Красиан Колев, който намери Мартин Петков, който прати топката във врата за втори път!

48'
  • Промяна за Септември! Реди Каса излиза, а на негово място влиза Айкут Рамадан

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме! Септември води с 1:0!

45+2'
  • Две минути добавено време!

45+1'
  • Какъв шанс за Пирин! Двама от футболистите на "орлетата" се оказаха срещу вратаря, но двамата не се ориентираха по най-бързия начин и бързо защитник блокира опита за удар

45'
  • Летър Занев се включи отляво и опита центриране. Топката бе изчистена

43'
  • Какъв пропуск! Последва корнер и пълен хаос в наказателното на гостите. Станислав Костов свали топката на свой сътоборник с глава, а той му я върна. Последва удар, но без проблеми за Шейтанов

40'
  • Иван Тасев показа страхотна техника и бързина, за да пробие в половината на Септември, той стреля, но невероятна намеса на Шейтанов отказа Тасев

39'
  • И Красиан Колев си опита късмета с далечен удар, но той попадна право в ръцете на вратаря

37'
  • Първи жълт картон! Той е за Венцислав Бенгюзов

34'
  • Какъв малшанс! Реди Каса стреля, но топката се отби от напречната греда и излезе

33'
  • Тежък сблъсък между Атанас Кабов и Петър Занев. Кабов остана на земята, но след кратко включване на медицинския екип, той продължи игра

30'
  • Отново Атанас Кабов получи добър пас в наказателното поле на Пирин, той финтира защитник на домакините, но ударът му бе блокиран

27'
  • ГОООЛ! Мартин Петков пое топката извън наказателното на Пирин и опита удар. Изстрелът му бе хубав, а Янко Георгиев не направи най-убедителната намеса и изпусна топката във вратата си!

19'
  • Много добро разиграване на Пирин изведе футболист на домакините в удобна позиция, но Димитър Шейтанов показа, че внимава и бързо излезе. Вратарят стигна до топката първи.