• Край на мача.

90+5'
  • Кяртансон пропусна да донесе успеха на своя отбор. Георги Русев центрира в наказателното поле, където Чочев остана под топката, но исландският нападател атакува от втора позиция, като от 5-6 метра прати топката опасно покрай дясната греда.

90+1'
  • Жълт картон за Карлос Франса.

90+1'
  • Фуртадо центрира  към далечната греда, където Радослав Кирилов отправи удар с глава, но не намери целта.

87'
  • Стив Траоре центрира, а от границата на вратарското поле Видар Кяртанскон опита нещо като задна ножица, но прати топката покрай вратата.

87'
  • Парвиз Умарбаев влиза на мястото на Емил Ценов.

85'
  • Стив Траоре заменя Красимир Милошев.

80'
  • Валентин Николов заменя Диого Тейшейра.

80'
  • Жълт картон за Никола Илиев.

80'
  • Радослав Кирилов и Никола Илиев комбинираха отляво, като младежкият национал центрира, а на далечната греда Георги Русев опита удар, който беше блокиран от защитник.

75'
  • Жълт картон за Елитон.

73'
  • Никола Илиев влиза на мястото на Антонио Вутов.

72'
  • Мечев центрира в наказателното поле, където Симеон Петров изчисти с глава. Топката се озова в Красимир Милошев, който отправи коварен удар от границата на наказателното поле, но кълбото премина покрай вратата.

70'
  • Радослав Кирилов влиза на мястото на Бирсент Карагарен.

62'
  • Видар Кяртансон заменя Педриньо.

62'
  • Симеон Мечев спаси отбора си от гол. Елитон се извиси след центриране от корнер и насочи топката в десния ъгъл, но от голлинията халфът изчисти с глава.

56'
  • Симеон Мечев заменя Антони Иванов.

54'
  • Даниел Ками заменя Гонсало Кардосо.

54'
  • Жълт картон за Симеон Петров.

50'
  • Стив Фуртадо заменя Ерденис Гурища.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Педриьо получи извеждащ пас в наказателното поле от Русев и потърси далечния ъгъл, а топката срещна гредата. Веднага след това страничният рефер вдигна засада.

45+1'
  • Карлос Франса заменя Димитър Митков.

43'
  • Жълт картон за Антонио Вутов.

40'
  • Жълт картон за Гонсало Кардосо.

38'
  • Домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред наказателното поле, но Димитър Митков шутира в стената.

26'
  • Жълт картон за Ерденис Гурища.

26'
  • Емил Ценов получи подава фронтално срещу вратата, направи няколко крачки и отправи силен удар от около 20 метра, който профуча покрай вратата на домакините.

10'
  • Първата по-интересна ситуация беше в 9-ата минута. Тогава Педриньо центрира остро от корнер, а Бабукар Гайе увисна. Лука Иванов успя да изчисти топката пред Антонио Вутов, който беше готов да нанесе голов удар.