• Петър Андреев смени Бабакар Дион.

77'
  • Ивайло Иванов смени Евандро Коста.

77'
  • Четвърт час преди края дойде най-сериозният шанс за Пирин за почетен гол. Аймен Суда обаче изпусна от дузпа, а Динко Хоркаш се прояви със страхотно спасяване.

75'
  • Ефе Али с жълт картон.

73'
  • Владимир Медвед смени Борис Тютюков.

68'
  • Дмитро Семенив смени Венцислав Бенгюзов.

67'
  • 3:0! На самата аутлиния Георги Минчев бе съборен с шпагат от Мартин Бачев. Главният съдия Иво Андреев не се поколеба да отсъди дузпа, а нападателят сам се нагърби с изпълнението и реализира с удар под гредата

64'
  • Станислав Костов смени Аюб Абу.

61'
  • "Железничарите" можеха да вкарат и трети гол - Димитър Илиев разтресе напречната греда с изстрел отблизо.

56'
  • 2:0! Три минути трябваха на Локомотив да удвои преднината си. Дион получи на крилото и навлезе към наказателното поле, където с прецизен удар в далечния ъгъл покачи на 2:0.

54'
  • 1:0! Локомотив Пловдив поведе с феноменален гол на Алфа Конте със странична ножица. Играчите на Пирин не се ориентираха добре при едно статично положение и позволиха на Ефе Али да центрира, а номер 17 завърши по страхотен начин във вратата на Пирин.

51'
  • Втората част започна с шанс за Локомотив. Джовани получи топката на границата на наказателното, финтира съперник и стреля, ала ударът му мина точно до левия горен ъгъл.

48'
  • Начало на втората част!

46+1'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Георги Минчев засече с глава опасно центриране на Дион с десния крак, но не улучи вратата на Ковальов.

39'
  • Жълт картон за Димитър Илиев.

39'
  • След малко повече от четвърт час дойде и още едно положение за домакина - Дион разигра добре с Камдем и от десетина метра стреля ниско по тревата. Ковальов обаче внимаваше и изби в ъглов удар.

17'
  • Малко след изминаването на 10 минути игра Комано получи пас от дълбочина и излезе един на един с Хоркаш, но стреля в тялото на хърватина.

11'
  • Пет минути след началото Алфа Конте осъществи невероятен рейд между четирима играчи на Пирин и се строполи в наказателното поле. Джовани опита удар, а Иво Андреев прецени, че няма основание за дузпа срещу Конте.