• Алфа Конте получи жълт картон.

86'
  • Бруно Франко се справи добре на фланга и центрира с левия крак към Христо Иванов, като последният отправи изстрел с глава, който попадна право в ръцете на Динко Хоркаш.

80'
  • Джовани изпрати топката директно във вратата от пряк свободен удар, но Любенов успя да се намеси и да избие в корнер.

72'
  • Диме Димов репликира съдията, за което получи жълт картон.

71'
  • Стефан Ламбезе закъсня със своя шпагат и извърши нарушение, като бе декориран в жълто.

71'
  • Ангел Лясков спря непозволено противников играч и получи жълт картон.

70'
  • Това бе всичко от Димитър Митков, който е заменен от Симеон Мечев.

63'
  • Валентин Николов, а Стив Траоре го замени

63'
  • Евандро получи контузия и бе заменен от Леонардо Сена.

60'
  • Карлос Франса отново напредна добре с топка в крака и нахлу в противниковото наказателно поле, където отправи изстрел от трудна позиция, но Хоркаш успя да отрази.

58'
  • От последвалия корнер, топката бе изпратена по великолепен начин, а Бруно Франко не се ориентира добре и я отклони съм собствената врата, като стражът на Локомотив София нямаше как да реагира.

53'
  • Евандро се освободи великолепно в противниковото наказателно поле, като преодоля и Александър Любенов, а след това стреля през опразнената врата, но Гонсало Кардосо изскочи, за да успее да спаси сигурен гол, избивайки от голлинията.

51'
  • Бабакар Дион вече не е на терена, а мястото му е заето Джовани.

47'
  • Димитър Илиев замени Ивайло Иванов.

46'
  • Второто полувреме вече започна!

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+3'
  • Карлос Франса направи страхотен индивидуален пробив, при който преодоля няколко противникови състезатели, а накрая стреля в близкия ъгъл, но Хоркаш блесна с невероятно спасяване.

43'
  • Оливер Камдем закъсня за единоборство и фаулира Франса, за което получи жълт картон.

40'
  • Локомотив София изпълни корнер по чудесен начин, при който Динко Хоркаш увисна, а Карлос Франса само това и чакаше, като се извиси добре и засече топката, за да изравни резултата.

24'
  • Стефан Ламбезе игра с ръка в собственото си наказателно поле, а главният арбитър даде знак играта да продължи. Малко след това съдията разгледа сам ситуацията на ВАР монитора и отсъди дузпа в полза на Локомотив Пловдив. С изпълнението се нагърби Георги Минчев, който изпълни изключителон технично, за да открие резултата.