• 79’ Евандро
  • 90+1’ Алфа Конте
  • Край на мача

90+3'
  • 4:0 за Локомотив Пд! Този път се разписа резервата Алфа Конте с мощен изстрел под гредата от малък ъгъл.

90+1'
  • 83+2'
  • Гооол! Трето попадение за Локомотив Пд! Този път Евандро бележи с дебютното си попадение за тима от "Лаута". Бразилецът получи отлично успоредно подаване от Джовани и на празна врата нямаше как да сгреши.

79'
  • Динко Хоркаш прати топката в краката на Мартин Сораков, но резервата на гостите шутира високо над вратата

78'
  • Жълт картон за десния бек на Локомотив Пд - Кристиян Пешов

75'
  • Смяна в Крумовград - излиза Патрик Луан, влиза Мартин Сораков

71'
  • Смяна в състава на домакините - Леонардо Сена ще дебютира с "черно-белия" екип, след като зае мястото на Георги Минчев

71'
  • Още една смяна за гостите - Джеферсон заменя Вячеслав Велев

70'
  • Промяна в тима на Крумовград - Александър Георгиев излиза, Джунейт Али влиза

70'
  • Жълт картон за защитника на Локомотив Пд - Хорхе Сегура.

69'
  • Контраатака на Локомотив бе завършена от Бабакар Дион, чийто удар обаче бе избит от Янко Георгиев.

56'
  • Отменен гол на Крумовград! Центриране на Серкан Юсеин от фал стигна до Калоян Пехливанов, който с глава прати топката в мрежата на домакините, но попадението не бе зачетено заради засада.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Александър Колев отново тормози защитата и вратаря на домакините. Нападателят се освобоси технично в наказателното поле и отблизо изстреля истински снаряд, който обаче уцели в гърдите Динко Хоркаш.

43'
  • Чудесно спасяване на Динко Хоркаш, който се разтегна максимално и изби шут на Алекс Колев от границата на наказатеното поле.

29'
  • 2:0 за Локомотив Пд! Хорхе Сегура се разписа, след като посрещна избита от бранител топка, и с неособено силен изстрел затрудни Янко Георгиев, който се опита да улови топката, но не успя да я задържи и тя премина голлинията.

25'
  • Жълт картон за Патрик Луан от гостите.

23'
  • И вратарят на Крумовград - Янко Георгиев, блесна с отлична реакция след диагонален изстрел на Димитър Илиев.

20'
  • Гоооол! 1:0 за Локомотив Пловдив! Джовани е в прегръдките на съотборниците си, след като с тефничен шут от границите на наказателното поле завъртя топката в далечния ъгъл на Янко Георгиев.

10'
  • Играта е спряна, за да може двата отбора и феновете да покажа подкрепата си към Петър Хубчев, който се бори с коварно заболяване

5'
  • Пропуск за гостите! Даниел Миланович изведе Диего Рапосо на отлична позиция и бразилецът технично прехвърли излезлия да скъси дистанцията Динко Хоркаш. За късмет на домакините топката излезе в аут.