• 64’ (д) Димитър Илиев
  • 48’ Денислав Ангелов
  • Край на мача

90+5'
  • Отново Димитър Илиев обстрелва вратата на гостите - ударът му с глава остави на място Наумов, но топката премина на см над напречната греда.

90+1'
  • Включилият се в атака защитник на домакините Кристиан Гомис шутира силно отдалеч и след рикошет топката се насочи застрашително под гредата на Наумов, който обаче следеше внимателно ситуацията и изби в корнер.

87'
  • Резервата Лукас Салинас със свежи сили прекоси половината терен и изведе отлично Георги Минчев. Ударът на нападателя на Локо Пд обаче бе избит с крак от Даниел Наумов.

86'
  • Защитникът на ЦСКА 1948 Димитър Пиргов с глава засече центриране от ъглов удар, а вратрят Рейдър уверено боксира топката

82'
  • Поредна смяна в Локо Пд - Витанов излиза, за да влезе Емил Янчев

80+5'
  • Смяна в ЦСКА 1948 - Бастунов излиза, Климентов влиза

79+2'
  • Жълт картон за Милош Петрович от Локо Пд

75'
  • Още една промяна в състава на домакините - влиза Шакил Сно, излиза Бирсент Карагарен

65'
  • Смяна и в Локомотив Пд - Венсан Марсел отстъпва мястото си на Лукас Салинас

65'
  • Гоооол! 2:1 за Локомотив Пд! Димитър Илиев е точен от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него. Капитанът на "черно-белите" с майсторски удар в десния ъгъл не остави шансове на Наумов.

64'
  • Гостите остават с 10 души! Червен картон за Крум Стоянов, който спря с нарушение нахлуващия сам срещу вратаря Наумов капитан на домакините Димитър Илиев. Първоначално съдията Ивайло Стоянов вдигна жълт картон за симулация на капитана на Локо Пд, но ВАР бързо поправи грешката му и реферът изгони Стоянов и посочи бялата точка - дузпа.

63'
  • Капитанът на Локомотив Пд Димитър Илиев стреля с глава отдалеч и вратарят Наумов улавя с лекота

57'
  • Резултатът е изравнен - 1:1! Автор на попадението е резервата Денислав Ангелов, който с глава засече центриране на Русев от корнер.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Първа смяна в ЦСКА 1948 - Денислав Ангелов влиза на мястото на Лазар Марин

46'
  • Край на първата част в Пловдив

45+2'
  • Жълт картон за Деян Лозев от ЦСКА 1948 за грубо нарушение срещу Милош Петрович

42'
  • Изумително спасяване на стража на Локомотив Пд Лукас Рейдър запазва преднината на домакините. Ивайло Чочев с глава продължи към Бастунов, който със страхотен финт си освободи място за стрелба, но вратарят на "черно-белите" се разтегна и отклони в ъглов удар.

37'
  • Гооол! Парвиз Умарбаев открива резултата - 1:0 за Локомотив Пд! Страхотна триходова комбинация между Минчев, Димитър Илиев и Умарбаев изведе последния очи в очи с вратаря Наумов и той технично прати топката в мрежата на ЦСКА 1948.

33'
  • Халфът на Локо Пд Венсан Марсел опита техничен удар по диагонала с левия крак, но топката не намери очертанията на вратата

31'
  • Първа възможност в мача и за домакините - дълго центриране на Кристиан Гомис намери непокрития Димитър Илиев, който с глава прати топката право в ръцете на Наумов.

25'
  • Галин Иванов пресече подаване на Милош Петрович пред наказателното поле на Локо Пд, но се забави и ударът му беше блокиран от Олексий Биков

18'
  • Далечен удар на Ангел Бастунов беше блокиран от защитник на Локо Пд, а при добавката Крум Стоянов шутира високо над вратата

11'
  • Неуспешен опит за задна ножица на капитана на Локомотив Пд Димитър Илиев

10'
  • Първа опасност в мача и тя е пред вратата на домакините - Лазар Марин проби отляво и центрира към Галин Иванов, но защитникът на Локо Пд Олексий Биков внимава и изби в корнер