1 : 0

• 73’ Даниел Миланович
  • Край на мача!

90+5'
  • 5 минути добавено време.

90+1'
  • Радослав Кирилов влиза на мястото на Гурища.

83'
  • Кяртансон заменя Емил Ценов.

83'
  • ГОООЛ за Крумовград! Домакините повеждат в резултата след страхотен гол на Даниел Миланович. Синът на старши треньора на Крумовград се разписа след прекрасен прехвърлящ удар от дистанция. Топката попадна в Миланович след грешка на Симеон Петров, който не успя да изчисти добре пред собственото си наказателно поле.

73'
  • Никола Илиев дебютира за ЦСКА 1948, заменяйки Георги Русев.

66'
  • Хубав пас към Георги Русев отляво, Шимич обаче успява да се справи и не позволява на криото на "червените" да отправи удар.

65'
  • Силен шут на Георги Русев след центриране отдясно, но и той не успява да намери целта.

58'
  • Изстрел на Серкан Юсеин от пряк свободен удар, топката минава над вратата.

57'
  • Жълт картон за Александър Георгиев от състава на домакините.

55'
  • Страхотен шанс за Крумовград! След центриране на Серкан от ъглов удар, Шимич стреля с глава, но прати топката в левия страничен стълб на вратата на Даниел Наумов.

53'
  • Жълт картон за Мики Орачев от ЦСКА 1948.

50'
  • Втори пореден ъглов удар за домакините.

49'
  • След центрирането от ъговия удар, Кацаров стреля с глава, но покрай вратата.

48'
  • Първи корнер за Крумовград в мача.

48'
  • Начало на втората част!

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Чудесен изстрел на Педриньо от пряк свободен удар, Янко Георгиев избива със сетни усилия в корнер.

37'
  • Жълт картон за Калоян Пехливанов.

34'
  • След повече от триминуто преглеждане на ситуацията с помощта на ВАР, Драганов бе посъветван сам да прегледа положението, а след това отмени първоначалното си отсъждане за 11-метров наказателен удар. На телевизионните повторения ясно се видя, че топката удря Георги Русев в гърдите, а не в ръката.

29'
  • Дузпа за Крумовград! След центриране в наказателното поле на гостите, футболист на домакините игра с глава, след което топката срещна тялото на Георги Русев. Главният рефер Драгомир Драганов посочи бялата точка за игра с ръка на Русев.

26'
  • Уадр на Русев по диагонала, топката излиза в аут.

23'
  • След грешка при изпълнението на тъч от страна на ЦСКА 1948, играчите на Крумовград откраднаха топката, а Патрик Луан имаше възможност да стреля от опасна позиция, но и той не успя да намери целта.

22'
  • Далечен шут на Кацаров, който минава над вратата на Даниел Наумов.

16'
  • Удар на Георги Русев от границата на наказателното поле, но и неговият изстрел е неточен.

15'
  • Изстрел на Карагарен по диагонала отдясно, топката минава над вратата.

14'
  • Греда за ЦСКА 1948! Талис получи в наказателното поле, където бе оставен асболютно сам, нагласи топката на десния си крак и стреля силно, но гредата се оказа верен помощник на Янко Георгиев.

12'
  • Отборът на ЦСКА 1948 е този, който владее топката в по-голяма част от времето, но в първите минути не успява да затрудни противниковия страж.

8'
  • Остро центриране на Гурища в наказателното поле на домакините, Янко Георгиев лови топката.