• Последна смяна в мача. Излиза Милен Танев, влиза Стефан Аличков.

• Три минути продължение на мача.

90'
  • Последна смяна за Септември. Излиза Крис Гади, влиза Владимир Николов.

87'
  • Много хубав шанс за Септември. Крис Гади стреля от 9-10 метра, но топката мина встрани от вратата.

86'
  • Удар от пряк свободен удар на Иван Тилев, но топката лети високонад вратата.

85'
  • Пореден фрапантен пропуск на Антон Огнянов! След грешка на защитата на Септември той се измъкна зад защитата, но ударът му мина малко над вратата.

79'
  • Жълт картон за Ндомбу Александър.

73'
  • Разбъркване пред вратата на Верея, но топката беше избита от Здравко Илиев.

68'
  • Най-големият пропуск в мача! Теофилос Курупис направи страхотен пробив по левия фланг и пусна пас по конец за Антон Огнянов на празна врата. Бившият играч на Левски обаче стреля над вратата и опропасти невероятния шанс.

67'
  • Смяна за Септември. Излиза Борис Галчев, влиза Иван Тилев.

64'
  • Най-сериозният шанс за Верея в мача! Удар от дистанция на Майкъл Тевия рикошира на два пъти в играчи на Септември и топката стигна до Милен Танев отдясно на вратата. Той стреля силно, но вратарят на Септември изби.

63'
  • Втора смяна във Верея. Излиза контузеният Симеон Мечев, влиза Ндомбу Александър.

61'
  • Удар от дистанция на Мирослав Будинов, но вратарят Валентин Галев беше на мястото си и улови.

60'
  • Жълт картон за Симеон Мечев за грубо влизане в краката на Фабиано Алвеш.

57'
  • Първа смяна за Септември. Излезе Ишмаел Байду, влезе Георги Русев.

54'
  • Все още без опасности и интересни ситуации от началото на втората част на мача.

52'
  • Първа смяна в мача. Излиза Денислав Станчев от състава на Верея, влиза Теофилос Курупис.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача. Без голове и с постен футбол в Стара Загора.

45+1'
  • Две минути продължение на първата част.

45'
  • Още една опасна ситуация пред вратата на Септември. Първо Аласан Диаби нахлу, но падна в наказателното поле. Топката стигна обаче до Фабиано, който продължи пробива, но падайки стреля успоредно на голлинията, но до гол не се стигна. Септемврийци нямаха претенции за дузпа в тези ситуации.

44'
  • Първата чиста ситуация в мача идва в 36-та минута! Борис Галчев получи една топка от Мирослав Будинов пред дъгата на наказателното поле и стреля мощно, но вратарят Георги Георгиев изби в корнер.

36'
  • Първи жълт картон в мача. Той е за Матеу Диаби, който репликира страничния арбитър.

35'
  • Борис Галчев получи травма в бедрото при един опит за шпагат и се наложи да получи медицинска помощ на терена.

33'
  • Удар от над 30 метра на Симеон Мечев, топката рикошира в тялото на Диаби и дори не стигна до вратата.

32'
  • Жълт картон за Антон Огнянов.

27'
  • Първи удар в мача за Септември. След един корнер топката стигна до Васил Добрев, оставен непокрит пред вратарското поле, но с глава стреля над вратата.

26'
  • Опасна атака на Верея по аутлинията, но в крайна сметка тя беше спряна заради засада.

23'
  • Удар от дистанция на Майкъл Тевия, но крайно неточен.

19'
  • Най-после интересно положение в мача. Емин Ахмед центрира от корнер, а Иво Иванов засече топката с глава, но тя прелетя над вратата.

17'
  • Първи удар към една от двете врати. Той беше от 40 метра, а топката едва стигна до вратаря на Септември Валентин Галев. Изпълнението беше на Милен Танев от пряк свободен удар.

15'
  • Доста постна продукция в първите минути на мача, опасни атаки пред двете врати просто няма.

10'
  • Първа атака в мача, при която Антон Огнянов намери Милен Танев пред наказателното поле, а той на свой ред направи извеждащ пас за Здравко Илиев, но ветеранът беше изпреварен от вратаря.