• Много необмислено излизане на вратаря на Славия Георгиев извън наказателното поле позволи на Ивайло Лазаров да обстрелва целта, но без успех

62'
  • Смяна в Славия - младият Филип Кръстев отстъпва мястото си на ветерана Дарко Тасевски

59'
  • Чунчуков изпуска най-чистото положение за Славия. Контратака за "белите" изведе Чунчуков на празна врата, но Мартин Костадинов не се отказа, настигна го и не позволи на тапката да влезе в мрежата.

57'
  • Домакините започнаха по-активно и второто полувреме, като най-деен в техния състав е Свилен Щерев.

55'
  • 52'
  • Реферът Волен Чинков дава старт на втората част

45+2'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Домакините поискаха дузпа след единоборство между Виячки и Стефан Христов, но реферът не уважи претенциите им

45+1'
  • Детинска грешка на Любен Николов подари на Славия отлична възможност да открие резултата, но Чунчуков се забави и стреля в аут

45'
  • Жълт картон получава Михаил Милчев за фаул срещу Шоколаров

41'
  • Още един пропуск за тима на Дунав - Лазаров центрира от корнер и на близката греда Мартин Ковачев с глава насочи топката към вратата, но стражът на Славия Георгиев с блестящ рефлекс спаси

37'
  • Стефан Христов от удобна позиция шутира много силно, но и много неточно към вратата на Славия.

34'
  • Жълт картон за симулация получава Ахмед Ахмедов от Дунав

30'
  • Първи сериозен пропуск от началото на мача. Ахмедов свали топката към Свилен Щерев в наказателното поле и той без забавяне шутира в далечния ъгъл на вратаря Георгиев, но топката мина покрай вратата

21'
  • Галин Иванов се опитва да изненада вратаря на Дунав Макенджиев с изстрел от границите на наказателното поле, но ударът му е прекалено слаб

11'
  • Капитанът на Славия Галин Иванов извежда с чудесен пас Чунчуков в близост до вратата на Дунав, но Мартин Ковачев го блокира с тяло и топката излиза в аут

9'
  • Първи ъглов удар за Славия - центрирането на Галин Иванов не затруднява защитата на русенци.