• Край на мача във Велико Търново - 3:1 за Локомотив Пд.

• Авторът на третия гол за гостите Георги Минчев е заменен от Анте Аралица

88+1'
  • Капитанът на Локомотив Пд Димитър Илиев отстъпва мястото си на Кенан Муслимович

88'
  • 3:1 за Локомотив Пд! Лукас Салинас си поигра със защитата на Етър и поднесе на тепсия топката на Георги Минчев, който от три метра нямаше как да сгреши.

86'
  • Жълт картон за Момчил Цветанов за бавене на играта

86'
  • Численото равенство на терена бързо е възстановено, след като резервата в Локомотив Пд Валентино Пулиезе получава втори жълт картон за грубо нарушение срещу Стилиян Добрев в центъра на терена

81'
  • Етър остава с 10 души! Изгонен е Антон Огнянов, който наивно си изпроси втори жърт картон за бурна реакция срещу съдийско решение.

79'
  • Непростим пропуск на Преслав Боруков! Превъзходно центриране на Антон Огнянов отляво намери голмайстора на Етър във вратарското поле. Нападателят без проблем надскочи Момчил Цветанов, но топката премина над вратата.

75'
  • Първа смяна за Етър - Иван Петков влиза, Свилен Щерев излиза

74'
  • Жълт картон за резервата на Локомотив Пд Валентино Пулиезе, който влезе доста агресивно в краката на Кольо Станев

68'
  • Антон Огнянов опитва да изненада отдалеч Мартин Луков, но ударът му е твърде неточен

67'
  • Трета промяна прави Бруно Акрапович - Валентино Пулиезе влиза вместо Кристиан Илич

61'
  • Спасяване на Анатоли Господинов - Кристиан Илич шутира силно отдалеч, но вратаярт на Етър внимава и изби топката.

47'
  • Още една смяна в състава на гостите - Умарбаев отстъпва мястото си на Лукас Салинас

46'
  • Смяна в Локомотив Пд - Бирсент Карагарен влиза на мястото на Николай Николаев

46'
  • Начало на второто полувреме във Велико Търново

46'
  • Куриозен момент в мача! Началото на второто полувреме ще се забави заради проблем с мражата на вратата на Локомотив Пд. Налага се човек от домакините, качен на стол, да кърпи мрежата.

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Гол за Локомотив Пд! Динис Алмейда е в прегръдките на съотборниците си, след като засече центриране от корнер във вратата на Етър.

45+2'
  • Официално предупреждение и за Иван Скерлев от Етър

45+1'
  • Претенции на домакините за дузпа! Милчо Ангелов овладя едно подавен в наказателното поле и шутира митновено. На пътя на топката се хвърли Милош Петрович и топката се удари в тялото и ръката му, но реферът прецени, че няма умисъл и остави играта да продължи.

41'
  • Парвиз Умарбаев от пряк свободен удар стреля право в ръцете на Господинов.

40'
  • Етър изравява чрез Преслав Боруков! Огромна заслуга за гола има Стелиян Добрев, който се промъкна между защитата на гостите и поднесе топката на Боруков в наказателното поле и той очи в очи с вратаря Луков, не сгреши за 1:1.

33'
  • Невероятен пропуска на голмайстора Димитър Илиев. Той получи отлично подаване от левия фланг, прехвърли вратаря Господинов, но топката мина покрай вратата.

32'
  • Жълт картон за Николай Николаев от Локомотив Пд

27'
  • 0:1 за Локомотив Пд! Гола вкара Димитър Илиев. Николай Николаев проби отдясно, пусна към Умарбаев, който центрира към наказателното поле, където капитанът на "черно-белите" стреля с глава. Вратарят на Етър Господинов отрази първия му удар, но бе безпомощен при добавката му.

25'
  • Халфът на Етър Свилен Щерев получава жълт картон за нарущение в средата на терена

22'
  • Първи жълт картон в двубоя и той е за Антон Огнянов от Етър

20'
  • Греда за Локомотив Пд! Георги Минчев шутира от отлична позиция, но топката срещна десния стълб на вратата на Етър. При добавката Николаев също не успя да вкара.

19'
  • Пропуск за домакините! Преслав Боруков изправари вратаря Мартин Луков и Лукас Масоеро пред наказателното поле на Локомотив Пд, но ударът му мина покрай вратата.