• Хубав пробив на Аарон Исека отдясно, но центрирането на нападателя не се получава и топката излиза в аут.

84'
  • Жълт картон за Дуду след фал срещу Хайнц.

82'
  • Възможност и за Черно море! Кешеру има възможност да стреля от близка дистанция, но Бусато спасява изстрела на румънеца.

80'
  • Отличен шанс за ЦСКА! Исека отново е изведен зад отбраната на Черно море, но прибърза с удара и не успя да затрудни особено Пламен Илиев.

79'
  • Хубав удар на Зюмюр Бютучи, но Пламен Илиев боксира и предотвратява сигурен гол.

76'
  • Страхотен шанс за Черно море! Дуду центрира почти от аутлинията към Мазир Сула, който стреля много силно, но Густаво Мусато е на мястото си и избива в корнер.

72'
  • Тобиас Хайнц извежда по отличен начин Аарон Лейа Исека, който се понася абсолютно сам срещу Пламен Илиев и бележи във вратата, но секунди по-късно страничният рефер видга флага за засада и попадението не е зачетено.

70'
  • Тобиас Хайнц заменя Джонатан Линдсет за ЦСКА.

66'
  • Аарон Исека заменя Годуин Коялипу за ЦСКА.

66'
  • Едгар Пачеко е заменен от Асен Дончев.

65'
  • Игнрасио Паис заменя Ренан Арияш.

65'
  • Исмаил Иса е заменен от Клаудиу Кешеру за Черно море.

65'
  • Хубав удар на Илиан Илиев от дистанция, топката попадна право в ръцете на Пламен Илиев.

61'
  • Слад атака по десния фланг и центриране на Илиан Илиев, Едгар Пачеко чисти топката в ъглов удар, който обаче не носи опасност за Пламен Илиев.

59'
  • Ъглов удар в полза на Черно море.

47'
  • Илиан Илиев заменя Джейсън Локило за ЦСКА.

46'
  • Матиас Фаетон е заменен от Зюмюр Бютучи на почивката.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+3'
  • Край на първата част.

45+3'
  • Сериозно разбъркване в наказателното поле след центриране на Панайотов отдясно. В крайна сметка Живко Атанасов не успява да отправи удара, а след това Едкар Пачеко играе с ръка.

45+2'
  • Две минути добавено време.

45'
  • Удар на Джейсън Локило, който не затруднява Пламен Илиев.

41'
  • Опасно центриране на Панайотов във вратарското поле към Исмаил Иса, но бранител на гостите се справя отлично и чисти.

38'
  • Втори корнер за Черно море. След центрирането Бусато се намесва авторитетно и боксира.

36'
  • Хубав удар от дистанция на Ренан фронтално срещу вратата, Бусато първоначално изби, а след това и улови топката.

33'
  • След подаването от ъгловия удар, играч на Черно море докосна топката, но я прати над вратата на Бусато.

32'
  • Много опасно центриране на Дуду отдясно, топката рикошира в крак на бранител на ЦСКА и се отправи към Едгар Пачеко на далечната греда, но точно преди да овладее, Мика Пинто изчисти в корнер.

31'
  • Шанс за ЦСКА! След центрирането на близката греда, Джонатан Линдсет успя да отклони топката, която обаче профуча покрай вратата.

25'
  • Хубаво центриране на Локило от десния фланг е изчистено от Виктор Попов в корнер. Това е първи ъглов удар в мача.

24'
  • Играта във Варна е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Мазир Сула, който получи удар от Джеймс Ето'о в половината на домакините.

17'
  • Отличен пробив на Матиас Фаетон отляво, който навлезе в наказателното поле и почти от аутлинията успя да центрира. Пламен Илиев обаче успя да отклони топката в безопасна зона.

7'
  • Спокойно начало на мача във Варна. Засега двата тима не успяват да създадат опасности пред двамата вратари.