• 90+5’ Живко Атанасов
  • 14’ Феликс Ебоа
  • Край на мача!

90+9'
  • ГОООЛ за Черно море! Живко Атанасов бележи във вратата на Арда след страхотна атака. След центиране отляво, Кешеру отклони към Пачеко, който веднага комбинира с Атанасов, който бе заел място на върха на атаката и от няколко метра порази целта за 1:1.

90+5'
  • Жълт картон за Каудиу Кешеру от Черно море.

90+4'
  • Пламен Крачунов заменя Борислав Цонев.

87+1'
  • Стефан Статев заменя Станислав Иванов за Арда.

87'
  • Огромен шанс за Черно море! След много добро центриране отляво, Велислав Василев се озова на стрелкова позиция и пробва удар с глава. Той обаче не уцели топката и вместо това я откролно с рамо в аут.

87'
  • Силен шут на Тютюков отляво, но топката не попада в рамките на вратата.

80'
  • Калудиу Кешеру стреля от пряк свободен удар, но Анатолий Господинов е на мястото си и избива в корнер.

77'
  • Велислав Василев заменя Дуду за Черно море.

77'
  • Илкер Буднов заменя Густаво Каскардо в състава на Арда.

75'
  • Густаво Каскардо получава жълт картон за нарушенеито срещу Пачеко.

74'
  • Едгар Пачеко е съборен на границата на наказателното поле отляво, но Гидженов посочва, че нарушението е извън пеналта и отсъжда свободен удар, а не дузпа.

71'
  • Джелал Хюсеинов заменя Тонислав Йорданов за Арда.

69'
  • Станислав Иванов бележи втори гол във вратата на Черно море, но той е отменен заради засада на нападателя.

67'
  • Исмаил Иса заменя Даниел Димов за Черно море.

64'
  • Страхотен шанс за Черно море! Едгар Пачеко получи на границата на наказателното поле фронтално срещу вратата, влезе в наказателното поле, където финтира Ебоа Ебоа и стреля с десния крак, но право в тялото на Анатоли Господинов.

62'
  • Корнер в полза на Арда.

58'
  • Жълт картон за Тонислав Йорданов, който спря обещаваща атака на Черно море.

52'
  • Опасно центриране на Дуду е засечено с глава от Клаудиу Кешеру, който стреля покрай вратата.

50'
  • Удар на Васил Панайотов от границата на наказателното поле, Анатолий Господинов имаше известни затруднения, но в крайна сметка успя да улови топката.

47'
  • Едгар Пачеко заменя Асен Дончев.

47'
  • На полувремето в игра за домакините влиза Клаудиу Кешеру на мястото на Брено Тейшейра.

47'
  • Начало на втората част

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Дуду нахлува в наказателното поле между трима бранители на Арда и пада на терена, претендирайки, че е бил изблъскан. Гидженов обаче бе категоричен, че не е видял нарушение.

45+2'
  • Две минути добавено време на първата част.

45'
  • Жълт картон и за Офор Чинонсо.

43'
  • Жълрт картон за Влатко Дробаров.

43'
  • Още един ъглов удар за Арда.

42'
  • Корнер в полза на Арда, който е втори за гостите от началото на мача.

41'
  • Принудителна смяна за Черно море. Цветомир Панов не може да продължи срещата и е заменен от Даниел Мартин.

39'
  • Здравословни проблеми за Цветомир Панов, който има нужда от лекарска помощ.

37'
  • Включване на Густаво Каскардо в предни позиции, което завършва с удар на бранителя, но над вратата.

27'
  • Втори пореден корнер в полза на Черно море.

23'
  • След центриране на Цонев от фал отново се стигна до удар към вратата на Пламен Илиев, но този път вратарят нямаше проблеми.

19'
  • ГОООЛ за Арда! След центрирането на Борислав Цонев от корнера, Феликс Ебоа Ебоа се извиси над всички в наказателното поле и с глава успя да насочи топката в мрежата за 1:0.

14'
  • Много добра атака на гостите, като след двойно подаване, Станислав Иванов се озова в наказателното поле, къедто финтира бранител и стреля силно, но бранител на Черно море изчисти в корнер.

13'
  • Първи точен удар в мача. Брено Тейшейра стреля към вратата на Анатоли Господинов, но вратарят на гостите лови без особени затруднения.