• 83’ Патрик Андраде
  • 87’ Патрик Андраде
  • Край на мача! Черно море победи Ботев с 2:0.

90+3'
  • Патрик Андраде приключи интригата в мача. И пак Аристоте Ндонгала пусна страхотно прострелно подаване в наказателното поле, футболистът на Черно море беше изпуснат и прониза мрежата за 2:0.

87'
  • Черно море откри резултата! Аристоте Ндонгала пусна топката, Родриго я прескочи и стигна до Патрик Андраде, който с мощен шут, а и с помощта на гредата, прониза мрежата за 1:0 в полза на варненци.

83'
  • Последна смяна за Черно море. Излиза контузеният Юго Кононго, влиза Мартин Костадинов.

81'
  • Удар на Лъчезар Балтанов от границата на наказателното поле, но е твърде слаб и не затрудни Дюлгеров.

80'
  • Смяна в Черно море. Излиза Мартин Минчев, който преди малко беше за жълт картон, но му го спестиха. Влиза Родриго.

78'
  • Страхотно разбъркване пред вратата на Черно море след центриране от корнер. Костадин Ничев не успя да засече топката и тя беше изчистена.

76'
  • Фрапантен пропуск на Васил Панайотов, който получи топката в наказателното поле сам срещу вратаря, но стреля много неточно в аут.

73'
  • След корнера топката стигна на далечната греда при непокрития Феребори Доре, но той стреля точно до гредата.

66'
  • Александър Тонев си освободи място за стрелба и би от дистанция, вратарят изби в корнер.

66'
  • Удар с глава на Жоржиньо след центриране от корнер, но добре насочената топка беше уловена от Кайзер.

65'
  • Шанс за Черно море! Жоржиньо открадна една топка и стреля от наказателното поле, но топката излезе в аут.

62'
  • Удар от дистанция на Феребори Доре, но топката лети далеч в аут.

61'
  • Втора смяна за Ботев. Излиза Антон Карачанаков, влиза Кристиан Добрев.

60'
  • Първа смяна за Черно море. Излиза Мехди Фенуш, влиза Жоржиньо.

55'
  • Първа смяна в мача. Излезе Радослав Апостолов, влезе Васил Шопов.

53'
  • Филип Филипов опита да центрира, но топката придоби такъв фалц, че се запъти към голлинията, но кацна на мрежата зад горната греда.

51'
  • Удар с глава ан Стефан Станчев след центрирането на Мартин Минчев, но защитник на Ботев изби.

50'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача.

45+1'
  • Феребори Доре пропиля най-чистата възможност в мача до момента. Тодор Неделев го изведе на скорост, той напредна, но се забави, засуети се и Мирослав Енчев с шпагат му отне топката.

45'
  • Центриране от корнер стигне до Феребори Доре, чийто удар с глава беше уловен от вратаря.

44'
  • Удар от дистанция на Тодор Неделев, топката обаче рикошира у защитник и излезе в корнер.

43'
  • Удар от дистанция на Александър Тонев, но топката лети почти в тъч.

39'
  • Ботев пропиля най-чистото си положение. Отборът получи пряк свободен удар на 18-19 метра от голлинията и зад топката застана Тодор Неделев. Той обаче не успя да я вдигне добре и я прати в стената.

36'
  • Нов шанс за Черно море. Даниел Кайзер не изчисти добре една топка и тя попадна на крака на Мехди Фенуш, но неговият изстрел беше отразен от вратаря, който се реабилитира за грешката си.

33'
  • Опасен удар на Аристоте Ндонгала от дистанция, но топката лети над вратата.

29'
  • Още един страхотен шанс пред Мартин Минчев. Отбита топка стигна до него пред наказателното поле, ударът му обаче мина на сантиметри от гредата.

20'
  • Най-куриозното положение до момента. Александър Тонев опита центриране, но топката придоби такъв фалц, че се завъртя към вратата. Вратарят Иван Дюлгеров беше излязъл по-напред и беше изненадан, но все пак успя да хване топката точно пред голлинията.

17'
  • Веднага след тази ситуация Морето стигна до нов изстрел, който беше дело на Мартин Минчев, но топката прелетя покрай вратата.

9'
  • Първи точен удар в мача, отправи го Петър Витанов, но в ръцете на Даниел Кайзер.

8'
  • Първи удар към една от двете врати. Отправи го Антон Карачанаков от пряк свободен удар, но изпълнението му беше крайно несериозно.