• 58’ Жулиен Лами
  • 88+1’ Христо Иванов
  • Край на мача

90+8'
  • 0:2! Владимир Медвед центрира от фал, Карлос Ангара в опита си да изчисти топката я свали  в краката на Христо Иванов, който с лекота прати топката в мрежата на домакините.

88+1'
  • Жълт карто за Сариеги от Берое.

87'
  • Жълт картон за защитника на Локомотив Пд - Хорхе Сегура, който събори Сантяго Годой пред наказателното поле.

82'
  • Пропуск за домакините! Георги Каракашев подари топката на Сантяго Годой с лошо върната топка в наказателното поле, но вратарят Мартин Луков отново блесна със спадяване.

79'
  • Жълт картон за Енцо Еспиноса от Берое.

77'
  • Мачът на стадиона под Аязмото е подновен!

75'
  • Още една промяна в тима на домакините - Франко Минго отстъпва мястото си на Алберто Салидо

73'
  • Играта е спряна! Гъста пелена покри терена заради факли и димки от фенове на домакините и реферът прецени, че мачът не може да продължи.

71'
  • Пропуск на Локомотив Пд! Димитър Илиев умело задържа топката в наказателното поле с гръб към вратата на Берое, а след това поднесе топката към Христо Иванов. Халфът шутира без забавяне, но топката мина покрая левия стълб.

67'
  • Третата промяна е влизането на Мартин Хайдаров за сметка на Ивайло Ивано

65'
  • Още една промяна за гостите - голмайсторът Жулиен Лами отстъпва мястото си на Мартин Петков

65'
  • Смяна в Локомотив Пловдив - Николайс Пенев излиза, Владимир Медвед влиза

65'
  • Смяна в Берое - Джани Политино влиза, Винисиус Белоти излиза

64'
  • Гооол! Локомотив Пловдив повежда! Със страхотно центриране от левия фланг Николас Пенев сложи топката на главата на Жулиен Лами и французинът не сгреши, пращайки топката зад гърба на Артур Мота.

58'
  • Ново спасяване на Луков! Лучано Скуадроне отклони центриране от корнер към далечната греда, където Сантяго Годой бе оставен непокрит. Стражът на Локомотив Пд обаче бързо скъси дистанцията и нападателят на Берое не успя да го преодолее.

53'
  • Майсторско спасяване на Мартин Луков! Винисиус Белоти завъргя технично топката от наказателното поле, но вратарят на гостите плонжира и изби с една ръка в корнер.

51'
  • Първи точен удар за Локомотив Пловдив в мача! Отправи го Георги Каракашев от дистанция и право в ръцете на вратаря Артур Мота.

48'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Капитанът на Берое - Жорди Говеа от фал стреля високо над вратата.

45+4'
  • Страхотна изява на Оливер Камдем, който спря отлична контраатака на Берое.

45'
  • Наставникът на гостите Любослав Пенев има претенции за втори жълт картон на Карлос Алгара, който в рамките на 5 секунди извърши две нарушения.

37'
  • Отменена дузпа за Берое! Реферът Драганов посочи бялата точка, но веднага я отмени заради вдигнат флаг за засада на Сантяго Годой, който бе спънат в наказателното поле. Съдийското решение бе отвърдено и от ВАР.

32'
  • Шут на нападателя на гостите Жулиен Лами излиза в аут.

29'
  • Центриране отляво на Жорди Говеа стигна до Сариеги, чийто удар с глава не се получи, но Хорхе Сегура панически изчисти в корнер, въпреки че заплаха за вратата на Локомотив Пловдив нямаше.