• Смяна за домакините - Густаво Каскардо влиза, Илкер Будинов излиза

74'
  • Поредна рокада в тима на Арда - Стефан Статев заема мястото на Йозгюр Аксака

74'
  • Хебър връща едно попадение! Набил Макни получи пас от Уилям Фонкеу пред наказателното поле и шутира към горния десен ъгъл за 2:1.

71'
  • Промяна в Арда - Тонислав Йорданов излиза, Чинонсо Офор влиза

66'
  • Жълт картон за Мартин Михайлов от Хебър

60'
  • Още една промяна за гостите - Калоян Кръстев отстъпва мястото си на Душан Вукович

59'
  • Смяна в Хебър - Кристиан Андонов влиза, Октай Хамдиев излиза

59'
  • 2:0 за Арда! Гол на Илкер Будинов! Футболистът на домакините удвои резултата с изстрел извън наказателното поле, при който и вратарят Дебърлиев не се намеси по най-добрия начин.

52'
  • Жълт картон за Иван Тилев от Арда.

51'
  • Пропуск на Хебър! Гостите отнеха топката в половината на съперника и Хамдиев бе изведен на добра позиция за стрелба. Ударът му обаче се спря във външната стна на мрежата.

49'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+4'
  • Гоооол! 1:0 за Арда! Голмайстор е Станислав Иванов! Опасно центриране отляво на Борислав Цонев затрудни защитата на Хебър, а Мартин Михайлов в опита си да изчисти топката, я заложи на Станислав Иванов, който се възползва от подаръка и откри резултата.

37'
  • Арда пропусна дузпа! Вратарят Дебърлиев спаси изстрела от бялата точка на Тонислав Йорданов. 11-метровият наказателен удар бе отсъден за нарущение на Уилям Фонкеу срещу Борислав Цонев.

19'
  • Страхотно спасяване на Петър Дебърлиев! Домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар фронтално срещу вратата на Хебър и Борислав Цонев отправи майсторски шут под гредата. Опитният страж на гостите обаче се разтегна и изби в корнер.

14'
  • Огромен пропуск на Станислав Иванов! Футболистът на Арда получи отлично центриране от Илкер Будинов отдясно, но от вратарското поле не успя да отправи точен удар.

8'
  • Два поредни корнера в полза на гостите не водят до нищо опасно пред вратата на Арда.

7'
  • Интересна случка се разигра преди мача, когато домакините помолиха всички играчи на Хебър да дезифенкцират обувките си със спирт с цел да се преотврати евенуална зараза на тревата.